L-Carnitine ile amino 1500mg

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve soldier_330 tarafından 12 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. soldier_330

soldier_330 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    slm arkadaşlar carnitine ile amino 1500mg birlikte kullanabilirmiyim bi sakıncası olurmu.?

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bu soruların son kullanma tarihi geçti soldier.herhangi bir sakınca yok.

3. soldier_330

soldier_330 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ne zaman gecti guardbody 10 yıl öncemi..?

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    senin sorduğun soru yıllar önce bu forumda cevaplanmıştı.sorundaki ürün ise 10 yıl önce bile vardı.genel ismi altında amino asit olarak yorumlarsak birinin neye zararı varsa diğerninde ona vardır.hammadde aynı.biraz okumak yeterli gelir böyle sancılara.

5. soldier_330

soldier_330 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hohooo 10yıl önce vardı yoktu sorularına girersek cıkamyız bu işin içinden. cevapı bulamdım ve sordum cevaplandırdıgın için ise teşekkür ederim. ayrıca lütfen bana ezik muamelesi yapma yıllardır bu sporu yapıyorum, hiç kullanmadım bu tarz haplar tozlar vb. hakkında fazla bilgim yok.

6. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    guardboy ezik muamelesi yapmamış..biraz araştırma yapın demiş..guardboy haklı araştırma yapıldığında defalarca konuşuldu bu konular, gayet rahatlıkla görülebilir..

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bende bu sporun içinde yıllardır varım ve ilk 5 yılımda ek suplamentlerin yanından bile geçmedim ama hangisi ne işe yarar bilirdim.bilgi insana zarar vermez.illaki kullanacağın şeyler hakkında bilgi toplamak için okuma.ezik muamelesi yapmak benim haddime zaten düşmez.verdiği cevaplar ile kişi kendini o duruma sokar ki bu benim kontrolüm dışında gelişen bir olay.

8. soldier_330

soldier_330 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    he heee tamam

9. Optimus_Prime

Optimus_Prime Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    Ankara
    soldier eğer kaslarını kaliteli hale getirmek istiyosan amino kullan hiç bir zaman amino yada başkabir ürünü direk kas yapmak için kullanma önce beslenmene dikkat et protein ve karbonhidrat alımını düzenli bir şekilde yap l-carnitine i neden kullanıyımı die sorduğunu ise anlamadım eğerkilo problemin varsa l-carnitine işe yarar herşeyden önce beslenmene dikkat edersen ve düzenli bir idman yaparsan herşey yoluna girer iyi calısmalar

10. deep_hunter

deep_hunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam banada bir yardım ederseniz sevinirim 3 adır evde body çalışıyorum göğüs kol omuz biraz oldu ama göbekten kurtulamıyorum l-carnitine kullanıyorum yanında amino asıt alsam faydası olurmu yanı göbek gidene kadar kaslarım iyi olsun ne tavsiywe edersiniz saygılar.

11. Optimus_Prime

Optimus_Prime Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    Ankara
    evde çalıştığın ağırlıkla fazla bir yol katedemezsin arkadasım kas yapmak istiyosan ağır çalışıp düzgün beslenmen gerekirgöbeğinide L-CARNİTİNE kullanmayı devam et ama çok fazla mekik çekki kullandığın ilaç bi işe yarasın yağlı yiyeceklerden uzak dur ve şeker kullanma gerisi zamanla olur zaten iyi idmanlar

12. deep_hunter

deep_hunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler optimus prime çalışırken ağırlık arttırıyorum ama sağ kolumda ağrı oluyo fazla zorlayamıyorum acaba kaslarmı yıpranıyor ne tavsiye edersin

13. Optimus_Prime

Optimus_Prime Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    Ankara
    Deep Hunter öncelikle kolundaki sakatlığın sebebini öğrenmek lazım tamam kaslarda büyük bir sorunmu var yoksa geçici bişeymi bunu bilmek gerekiyo eğer düzenli olark spor yapmak istiyosann düzenli olarakta doktora gitmen lazım. benim sana tavsiyem şimdilik sağ kolunu çalıştırıcağın zaman hafif kilo ortalama 5 tekrarda fazla bas ama eğer geçmezse doktora gitmen şart . İyi çlışmalar

Sayfayı Paylaş