l carnitin kullanmak istiyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fbirfn tarafından 11 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    yaşım 15 175 boy 73 kiloyum acaba bir zararı olurmu gerçekten çok zor kilo veriyorum 3 haftada yarım kilo vermişim sadece ve 1 ay olacak ama vücudumda hiç bir değişiklik olmayacak bence.

herneyse 3 gün ağırlık 2 gün kardiyo yapıyorum. görüşlerinizi almak istedim

hedefim 65 kilo %13-14 yağ oranı sanırsam şimdi 18 yağ oranım

2. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Alman gereken kaloriden daha az kalori tüket. Öncelikle bu şekilde ilk adımı atman gerekiyor.
    Kalorine dikkat etmediğin sürece 1 litre Carnitin içsen de fayda etmeyecektir.
    Beslenmeni düzene soktuktan sonra L-Carnitine kullanabilirsin. Gerçekten etkili mi o konuda bir yorum yapamayacağım fakat en azından psikolojik olarak iyi hissetmek için kullanılabilir.

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    175 boy 73 kilo zayıflamanı gerektiren bir kilo değil bu birincisi. Supplement kullanmayı tamamen unut, bu iki. Supplementlerin çoğunluğu çöptür, kullanılabilecek olanlar da gelişim çağındaki gençler için değildir. Annenin yaptığı yemekleri ye ve spor yap. Paranı da supplement almak için değil gezmek için kullan. Kız bul sinemaya falan götür. Gelişim çağındasın yahu, bir daha yapamayacağın bir hızla kaslarını ve kemiklerini güçlendirebilirsin. Bu vaktini aç kalıp yağ yakmaya harcama. Ayrıca daha boy uzaman bile durmamıştır. Kilo vermeye uğraşırsan boyun da potansiyelin kadar uzayamaz. Yemene bak, kilonda sorun yok. Hiç kimse uyarmadı mı seni bunlar hakkında?

Created By Loss ve elite35 bunu beğendi.
  4. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    kalori ihtiyacım 2200 filan ben 1500-1600 arası alıyorum ve ağırlık+hafif kardiyo ile 3 haftada sadece yarım kilo verebildim motivasyonumu düşüren bu

Sayfayı Paylaş