L-arginine L-ornitine hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nate tarafından 25 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nate

nate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, yeni üye oldum, tanışma bölümü yok sanırım, o yüzden ilk konum bu. :)

Bu iki madde hakkında bu forum içerisinde epey arama yaptım, ama aklımda kalan soru işaretleri ve bu maddelerin temini için sormak istediğim sorular var, o yüzden yeni konu açmayı uygun buldum.

Öncelikle bu ikiliyi boy uzaması için kullanmayı düşünüyorum, 20 yaşındayım, 1.73 boyundayım. Önümüzdeki hafta kemik yaşımı ölçtürmek için ortopedi kliğinden randevu aldım. Bu maddeyi kullanıp yarar görenler var mı, zarar görenler var mı?

Gelişme çağında anormal büyüme yapabilir diyor, 20 yaş kemik yaşım biraz daha düşük çıksa bile gelişme çağı mıdır? Yani kullanmalı mıyım yoksa bu tarz bir zararı olur mu?

Bir de GNC'ye baktığımda bu ikili için bulamadım dükkanında, oradaki adam Türkiye çapında stoğunun olmadığını söyledi, nitekim eve gelip internet mağazasına baktığımda orada da yoktu, sizce GNC'yi beklemeli miyim, ne zaman gelir bir fikri olan var mı, yoksa önerdiğiniz başka markalar var mı?

Aynı zamanda kilo probleminden ötürü diyetisyene gittim, diyetisyen ihtiyacımdan daha az kalori verdi tabiki kilo vermem için, bu durum bu ilacı kullanırken sıkıntı yaratır mı?

Şöyle bir bakında bir sürü soru olmuş, okuyanlara ve cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/boy-uzatma-l-argine-t58171.html

Arama Kelimeleri : AOL, arginine, ornitine, Boy uzaması

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş