lütgen yardımcı olun

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tequılæray tarafından 27 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. tequılæray

tequılæray Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle hepinize iyi günler.Abiler kardeşler,ben 108 kilo ,1.80 boy olan 16 yaşında biriyim.kilo vermek istiyorum ama body e başlasammı başlamasammı bilemiyorum arkadaşlarım vücudun sarkar boşver diyo ama kilo verirsem eğer sarkmaz sanırım lütfen bana yardımcı olun.zaten gitmeyi düşündüğüm body salonunun hocasıda bana güzel bi program hazırlasa hem kilo verip hemde güzel bi vücudum olur diye düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim tavsiyelerinizi bekliyorum

2. 5pinn

5pinn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    azim ve istek lazım arkadaşım .
    bu var ise 1 senede muhteşem olursun .

3. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Hocana danış , muhtemelen o sana cardio ağırlıklı program önericek.. sonrası corap söküğü gibi gelir zaten.

4. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Foruma hoşgeldiniz öncelikle eğer imkanınız ve zamanınız varsa mutlaka bir spor salonuna yazılın sarkma felan olmaz bunu kafanıza takmayın.

Size o ''sarkar''diye gitme diyen arkadaşlarınızdan herhangi biri eline bir dumbell almış mı? ya da bir spor salonunun önünden geçmiş mi? bu laflar sadece şehir efsanesi olmaktan öteye gidemez.

Sizin yapmanız gereken bir salona yazılmak orada size verilen programı uygulamak takıldığınız yerlerde foruma yazmak olmalı emin olun pişman olmayacaksınız.

İyi çalışmalar dilerim.

5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    sarkip sarkmicagini en iyi burdakiler bilir eline dumbell almayan adam bilemez. sarkma gibi bi korkun olmasin sarkmaz ama guc bela sisirdigin kaslar kuculur eger birakirsan. eger birakinca sarkacak kadar cok kas hacmi kazanabilirsen ne mutlu sana, oraya kadar geldikten sonra zaten istesende birakamazsin asiri derecede bagimlilik yapiyor bu spor:)

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş