lütfennn cvp yazın arkadaşlar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve power türk tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. power türk

power türk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar özellikle işin erbabları hangi aletleri satın almalıyız diye başlık açmıştım net cvp alamadım.1,78 63kilo geniş omuz ve kollara sahibim

bn araştırma yaptım. 2 adet kısa bar
    150cm uzun bar 1.5 kg dediler
    1kgx2 adet
    2kgx2 adet
    3kgx2 adet top 24kg yapar
    sizce bu planlamam sıfırdan başlangıç için doğru bir seçimmidir.

özellikle uzun bar 150cm idealmidir bu çok önemli birde barlarında kendine göre kilosu var.buda önemlimidir yani

150cm 1,5 kg uzun bar a nekadar ağırlık takabilirim???bench_O
    birde arkadaşlar 65kg çalışma istasyonu ve ağırlık sehpası da almayı düşünüyorum sizce almalımıyım ağırlık satan satıcı bana ağırlık sehpası alacağına yer minderi al dedi belkide kendisi ufak esnaf elindekini önermeye kalktı bana
    teşekkürler

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen kurallari okuyun!

3. power türk

power türk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım konu başlığım kurallara aykırı olmuş birde smill kullanmaya pek yanaşılmıyor (lütfennn cvp yazın arkadaşlar ) bunun haricinde bir yanlışım varsa mod arkadaşım yazarsanız daha açıklayıcı olursunuz.yada konuyu yanlış yeremi açtım.

yoksa okumadan araştırmadan mı soru sorduğumu zannettiniz.ben forumu boş kaldıkça araştırıyorum ve birçok resimli detayı bile yazıcımdan çıktı alıp odama yapıştırdım.fakat dediğim gibi ağırlık alırken nelere dikkat etmem gerekir bu konuda forumda bir açıklama bulamadım.

yardımcı olmanızı rica ediyorum birde konuyu iki kere ayrı açtığım için kusuruma bakmayın yeterli cvp alamadığımdan böyle bir yol denedim etkilide oldu bence en azından bir cvp aldım ama istediğim cvp bunlar değil

dip not: şimdi işin bu heyecanı ile bana birileri yardım ederse spora başlayacağım biran önce uygun ekipman alma peşindeyim.ezberci olmak istemiyorum bu aceleciliğim yüzünden bu kadar konu başlığı açtım çünkü tabiki sizlerinde vakti yoktur ama ben iş yerimi tek başıma yürütüyorum foruma girmek için zamana ihtiyacım oluyor.bunuda yarattığım zamanda biraz küstahlık oluyor yada bencilce ama hemen cvp arıyorum.kusuruma bakmayın burada birbirimize arkadaş diye hitap ediyorsak bu samimiyeti hemen yakalıyabilmek için biraz da bazen kendimizden daha fazla ödün verebiliriz.

Son düzenleme: 10 Mart 2009
  4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Güzel şeyler yazmışsınız, ancak yazdıklarınız forumun kuralları olduğu gerçeğini değiştirmez.

Açtığınız başlık ismi kurallara aykırıdır.
    Ardarda aynı başlıkları açmak kurallara aykırıdır.
    Herhangi bir başlığa cevap yazılmıyor diye yenisini açmak kurallara aykırıdır.

Lütfen söylenildiği gibi kuralları okuyunuz.

Devam edecekseniz diğer başlığınızdan ilerlemelisiniz.

Son düzenleme: 11 Mart 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş