lütfen yardim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve dominic tarafından 28 Temmuz 2005 başlatılmıştır.

1. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    6 ay salona gidip calısıp 1.5 ay ara wedıgım de vucut yağlanıyo uzun zamanda topladığım şekil görüntü kas hacmin de gözlegörülür düşüş meydana geliyor anlıycagınız cok cabık küçülme, erime meydana gelmekte. formdan düştükten sonra haftada 3 gün salona gid. ağırlıkları arttıramıyorum humer curl ,consntre 10, 12.5 15 kılo , benc pres cok zayıf . epeydir antrenörde yok yaklasık 14 aydır calısıyorum ama 1 ay 1.5 ay ara werıyım calıştıklarımın büyük bi kısmı gıdıyo erıyor. bu yuzden haftada 2 kere kol gogus gırsem sızce nasıl olur? tesekkurler. omuz pres çalısırken sol bilek ,bıseps, arka kol, ve omuzu kötü sakatladım bu ağrı boyun ve tırapeze kadar çıkıyor. agrılar yüzünden bilek dahil çalısamıyorum sol tarafımı komple sakatladım boyuna kadar, büyük ihtimal sinir sisteminde bir proplem olduğunu düşünüyorum. yanlız ağrılar antremanda çıkıyor bu konuda ne yapmalıyım? yardımlarınızı, görüşlerinizi bekliyorum

2. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Vücut malesef çok nankör bir haftalığına tatile çıktım,
    Resmen dumura uğradım halbuki yediklerimde 2gr. yağ bile yoktu..

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    arkadaşlar devam edin temelinizin saglamlaştıkça bu problem hallolur.bende ay başı tatile gittim,eskiden sizdeki sorun bende de vardı,ama şimdi bu problem olmuyor.az bir şey kaybettim 10 günde ama bunu bir tek ben anlayabildim,rahat olun çalışmaya devam edin seneler geçtikçe herşey yerli yerine oturacak ve ayrıca günde yarım saat civarı yüzün

4. kurar

kurar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satış/pazarlama
    evet aynen katılıyorum...zaman gectikçe hersey yerli yerine oturacaktır..1 ay ara versem kaybettiğim goruntuyu iyi beslenmeyle 10-12 antremanda kazanabilirim..bu zamanla orantılı diye düşünüyorum..!!

5. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    helal sana kurar 8) haklisin..kayip oluyor hemen.ama gorunumde cabuk yakalanabiliyor

Sayfayı Paylaş