Lütfen Yardımmmmm Acilll....

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozan3535 tarafından 17 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ozan3535

ozan3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Dün Amino Max 8000 Ve NO-EXPLODE Kullanamya Basladım Uzun Bir Süreden Sonra Ama Nedense İlk Kullandıgım Gibi Bi Etki Alamadım Antramana İşten Cıkıp Gittim Ve Gece 2.30 Civarında Yatıp Sabah 7 De Kalktım Sizce Etki Görememin Sebebi Uykusuzlukmu. İlaç KullanMADIGIM Dönemde 180 190 Kilo Yarım Squat Giriyordum 150 kilo deatlift yapıyordum Ama Bugün 5 tane Anmino ve NOx Kullandım Fakat Etki Göremedigim Gibi 140 Kg Squat Yapabildim Üstelik Az Tekarr Cok Merak Ediyorum Uykusuzluktanmı Diye Kendimi Suanda Cok Yorgun Hİssetmiyorum Lütfen Çözümleriniz Yazın Cok Merak Ediyorum İlginiz İçin Tesskürler Simdiden...

2. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    ya arkadaşım sizin gibi ergenler şu forumda bi bitmedniz gitti ya. yaşın 17 demek 150 kilo deatlift yapıyorsun ha? bana 100 kiloyla nizami 6-7 tekrar yap ben sana 2 kutu no explode 2 kutuda amino 8000 alacağım tamammı.ben anlamıyorum kendinizimi kandırıyorsunuz yoksa bizimi.

3. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Bi bitmediniz.

4. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Forum Kuralları

5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :

“Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

themertyildiz bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş