lütfen yardımcı olun...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gribulut tarafından 1 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gribulut

gribulut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    üstatlar,yaşım 30 boyum 1,68 yaklaşık 9 ay önce 68 kilo idim şimdi 85 kilo oldum obeziteye doğru gidiyorum :( doktora gittim herhangi bir sağlık problemimin olmadığını soğledi yetmedi chakhap yaptırdım herşey çok iyi çıktı yanlızca vücüt yağ oranım çok yüksek buda kısa süre içinde kilo almamdan dolayı sebebine iş yogunluğu düzensiz beslen ve stres dediler,bende herşeyi bir kenara bırakıp spora salonuna başladım,3 günden berii yediklerime dikkat ediyorum ama ilave ürünler kullanmak isiyorum bu konuda yarıdmcı olursanız sevirim bir arkadaşım 90 adet lipo 6x verdi yağ yakıcı olarak birde cla alırsan kısa zaman baya faydasını görürsün dedi ama sizlerede danışmak istedim yaklaşık 1 saatlik cardio çalışıyorum ve hafif ağırlıkta çok tekrar kol ve bacak çalışıyorum sizlere göre takviya olarak ne kullanmalıyım teşekkürler

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Düzgün beslenmediğin sürece yağ yakıcılar ve cardio işe yaramaz. Yapman gereken ilk şey ciddi bir beslenme programı. Onun üstüne cardio ve yağ yakıcı eklersen yararını görürsün

gribulut bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Takviye olarak yağ yakıcı Suplementleri kullanabilirsin zaten arkadaşın önermiş.Extra olarak şöyle yapabilirsin.Haftada salona kaçgün gidiyorsan git ağırlık antremanı akşamsa sabah gidip 1 saatlik cardio yaparsın akşamda ağırlık sonra yarın offdur offu silersin 1 saat cardio yaparsın gelirsin.Yani haftada off günün olmaz cardio yapmadığın günde olmaz istediğin kiloya 2 ayda varırsın yanlız beslenmenize dikkat etmeniz şartı ile suplement kullanmasanız dahi bu şekilde çok kolay kilo verebilirsiniz.Extra bir yağ yakıcı veya yağ yakıcı alma çabası yerine diyet ve antreman sıkılaştırmak herzaman daha mantıklıdır.

gribulut bunu beğendi.
  4. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    forumun yag yakıcılar bölümüne bi göz at istersen

gribulut bunu beğendi.
  5. SlnShn_

SlnShn_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Definasyon programim sizce yeterlimi?
    Beslenme: sabah :Omlet (4 yumurta beyazi + 2 yemek kasigi yulaf + 1 yemek kasigi lor peyniri)+yagsiz sut
    Oglen: 150gr tavuk gogsu veya 150gr ton baligi + salata
    İkindi: bir elma + yagsiz sut
    Aksam: 300gr brokoli + 200gr yarim yagli yogurt
    Supplementler : antreman oncesi multipower 1500 likit L-carnitine + yemeklerden oncede 3 defa gnc tonalin cla
    Antreman: haftada 5gun 35dk kardio (hiit) + bolgesel calismalar

gribulut bunu beğendi.
  6. gribulut

gribulut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkürler

düzgün bir beslenme planı işimden dolayı uygulayamıyorum çünkü geceli gündüzlü çalışmak zorunda kalıyorum sadece 3 günden beri şekeri minumuma indirdim günde sadece 3 dilim kepek ekmeği yiyorum onun sışında sabahları kepekli tost oğlenleri çorba ve salata akşamlarıda evde olursam ızgara tarzı şeyler yemeye başladım ev değilsem işteysemde yanımda götürdüğüm meyve ile konflex yiyorum beslenmem bu şekilde şimdilik beslenme ve spordaki çalışmayla ilgili fikirlerini bekleyiorum herkese çok teşekkürler

7. gribulut

gribulut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    diyeti ve sporu sıkı tutmaya karaverdim ve yanına takviye birşeyler olsun ve biraz hızlandırayım diye düşündüğüm için yağ yakıcı ve cla almak istedim,kilo kaybımla beraber kas baybında olacaktır muhakkak bunun için günde 1 porsiyon proteyin tozu alsam yağ yakımını ve kilo vermeyi yavaşlatırmı teşekkürler

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş