Lütfen Yardımcı Olun Arkadaşlar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve centilmenn tarafından 24 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. centilmenn

centilmenn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Spora Hevesim 1 Yıl Önce Başladı Sigarayı Bıraktığım Gün kendimi Salonda Buldum O Anda (Şekeri Tuzu Beyaz Ekmeği Bıraktım ) 4 Ay Salondaki Hocanın Programına Taabi Kaldım Mukemmel Bir Hırsla Çalışıyordum ki Saç Ekimi Yaptırmak İstedim Ve Ağırlık Sporunu 2 Ay Yapamayacagım Söylendi Tabiki Arada Sogukluk Oldu 5 Ay Gitmedim Tekrar Başladım Programları Tekrar Bastan Aldım Bir Kaç Ay Sonra Bel Fıtığı Başlangıcı Nüksetti 1 Ay Fizik Tedavi Gördüm Ardından Biraz Daha Ara Verdim Ve Tekrar Başladım 2 Ay oldu Bu Arada Mekik Falan Yasakladı Doktor Dikkat Edecektin Dedi Bende Korkuyorum Fıtıktan Tekrar Birşey Olursa Spordan mahrum Kalırım Korkusuda Mevcut Şuan Sporumu Devam Ettiriyorum Ama Migde Karın Kası Hiç Çalışamıyorum Korkudan Kötü Bir Duygu... Bu Arada Son 2 Aydır Beslenme Düzenim Hiç yok Günde Bir Ögün Yiyorum Akşama Dogru Yulaflı Bisküvi Falan Kilom 78 - 80 Boy 1.74 Şöyle Bir Şey Düşündüm Yag Yakıcı Kullanayım Haftada 3 Gün Salonda Antreman Yapıyorum Diğer Günler Evde Yawaş Yawaş Migde Karın Egzersizleri Yaparak Bölgeyi Ve Vucut Yag Oranını Düzene Sokayım İstiyorum supplementler.com sitesinden Weider L-Carnitine 500 mg 60 Tablet İle MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1800 mg 25 ml x 20 ampul Aldım Bunları Nasıl Kullanmamı Tavsiye Edersiniz En Bilgili Deneyimli Olarak Benim Düşüncem Şuydu İkisini sipariş verirken Salonda Çalışacagım gün MultiPower L-Carnitine evde karın bölgesi çalışması yapacagım zaman Weider L-Carnitine 500 mg (500mg) almamın sebebide evdeki çalışma belki bu ürüne basit gelebilir tabiki şahsi görüşüm onun için siz degerli hocalarımız arkadaşlarımızın bilgilerine sunuyorum degerlendirip beni en dogru şekilde yönlendirirseniz memnun olurum beslenme düzenimin olmadıgını ve ne şekilde kullanmam gerektiginide söylerseniz memnun olurum ayrıca başka hiç bir ürün kullanmadım kullanmıyorum

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş