lütfen yardım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve dishiwelet tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    515
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    selam arkadaslar bu konuyu annem icin actım ne yapacagımı sasırdım cünkü annem 3 yıldır kanser tedavisi görüyor 1 yıla yakın kortizon aldı suan kortizon almıyor ama tedaviyle birlikte hormon hapı kullanıyor hergün arimidex 80 kg dan 100 e cıktı saglıklı beslenmesi var her yedigine dikkat ediyorum beslenme programını yapıyorum ama gr gitmiyor 2 lt su iciyor spor yürüyüs yapma sansı yok ancak otururarak dinlenerek yürüyebiliyor dizlerinde kıkırdak ezmesi sıvı eksikligi var ve inatcı siyatigi var bu yüzden sürekli yürüyemiyor lütfen bilen arkadaslardan yardım bekliyorum ne yapabiliriz kilo vermesi icin yası 66 boyu 1.60 herkese simdiden cok tesekkür ederim

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.401
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle geçmiş olsun. Annemde de aynı şeyi yaşadık 5 sene filan oluyor. Hastalık tedavisi bittikten sonra annemde ilaç kullanmaya devam etmişti. Fakat zayıf olan annem özellikle bel çevresi olarak çok fazla kilo almıştı. Daha doğrusu şişkinlik mi desem bilemiyorum. Her neyse onunda yapabildiği şeyler kısıtlıydı sadece açık havada yürüyordu. Sizin annenizinde yapabileceği budur gibime geliyor. Dinlenerek de olsa yürümeye çalışsın ve yediklerine dikkat etsin. Malesef normal kilo vermeden daha zor oluyor.

dishiwelet bunu beğendi.
  3. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    515
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    cok gecmis olsun sizede 3 yıldır herseye dikkat ediyoruz ama maalesefki hic bir faydasını göremedik :( 80 kg inse yeter ama nasıl bilemiyoruz

Sayfayı Paylaş