Lütfen yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve slashrocks tarafından 4 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. slashrocks

slashrocks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar boyum 1.75 kilom 65...yaş 25..
    spora başlayalı 2 hafta oldu fakat herkes bambaşka bir çalışma programından bahsediyor..birinin sölediği aleti diğer bir hoca kesinlikle yapma diyor..öncelikle amacım kilo almak ama yağ olarak değil bunları kas olarak almak..düzenli spora gidiyorum aksatmadan yediklerime daha çok dikkat eder oldum..iştahım açıldı...ultimate prostar whey protein kullanıyorum aynı zamanda...ilk hafta gainer önerdi hoca ve başlarken 61 kiloyken şuan 65 e çıktım fakat 2. hafta birincilikleri olan başka bir hoca whey protein ve glutamin önerdi..
    açıkcası ne yapmam gerek tam bilemiyorum..antreman programım yetermi kestiremiyorum
    uyguladğımı program:

bench press
    neck pull down
    military press
    barbell curl
    bar french press
    wrist curl
    squads
    leg curl
    calf
    crunch ve bunların hepsi 3 set 8 defa

eklemem ya da çıkarmam gereken aletler varmıdır..çünkü kollarım dışında pek bi yerlerimin çalıştığını hissetmiyorum..gerçi ilk hafta tamamen hamlamıştım

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş