Lütfen yardım kafam allak bullak :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Longisland tarafından 29 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Longisland

Longisland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba nasıl başlamalıyım bilmiyorum, konu başlığında da yazdığım gibi kafam allak bullak lütfen değerli bilgilerinizden yararlanmamı sağlayın.. öncelikle bir bayan olarak fitness yapmaya başladım genel bilgi olarak 169 boy 54 kiloyum 3 aydır spor yapıyorum telaffuz edemeyebilirim bazı hareketlerin isimlerini maruz görün. Hergün spora gidiyorum 1 gün off günüm ve kardiyo ardindan esneme hareketleri son olarak agirliklarla çalışıyorum amacım her bayanın istediği incecik bir bel dolgun kalçalar ve karın kası spora başladığımdan beri pek verim alamadım nedenini bilmiyorum :( beslenmeme dikkat ediyorum protein ağırlıklı yemeye çalışıyorum. Takviye olarak şuan sadece l-carnitine kullanıyorum ama sağolsun hocam hiç yardımcı olmuyor afedersiniz Allaha emanet gibiyiz tek hareketleri gösteriyor o da sorarsak.. :( şimdi ben daha hızlandırmak istiyorum bu gidişatı o yüzden takviye almaya karar verdim lütfen yardımcı olun şimdi bana whey protein almalimiyim? Kilo almak istemiyorum aksine bölgesel çok az da olsam vermem gerek bu arada yağ oranım malesef 20. Kas istiyorum baya belirgin olanlardan düzgün sıkı çalışma ile bcaa glutamin kreatin whey protein ne almalıyım birçok ürün var incele, içeriğine bak kafam karıştı :) ben ne almalıyım yada neyi kombine etmeliyim istediğime ulaşmak için bir sürü ürün var marka marka :p beni anladığınızı umuyorum yardım bekliyorum :oops: ve foto yüklüyorum istediğim vücudu ve kendi vücudumu :(

Ekli Dosyalar:

2. Longisland

Longisland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
  3. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    o takviyeler steroid olmadigi surece pek bi ise yaramaz. belki creatin ise yarayabilir. cok bi etki bekleme

4. Longisland

Longisland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Peki ne yapmalıyım :(sen ne öneriyorsun

5. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Squat ve deadlift yaparsin bol proteinli ve kaliteli karbonhidratlarla olur. ve esneme yapman gerek bacaklarını esnetmelisin

6. Longisland

Longisland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Bunları yapıyorum zaten ama spora başladım ve üstüne 1 kilo aldım inanirmisin. Birde diyete başladığım halde nedenini bilmiyorum? Ama takviye ürün alma diyorsun yani ben normal çalışarak bi fayda göremedim ondan yöneldim bu takviye olayına

7. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    o senin gordugun mankenler steroid kullaniyor. anavar fln.

8. Longisland

Longisland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Anladim msjini eksik etmediğin için teşekkür ederim ilgin içinde.. saol
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Mayıs 2016 ---
    Bişey sorucam şimdi araştırdım da internet satışları var tablet ve enjeksiyon şeklinde kullansam kötü bişeye kalkısmış olurmuyum ? Yada daha nett bilgin var sa kullanımı devamlılığı vs hakkında bana anlatirmisin

Son düzenleme: 29 Mayıs 2016
  9. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    forumda steroid tavsiyesi yasak :)

Longisland bunu beğendi.
  10. vveedi41

vveedi41 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    ankara
    ilk fotodaki joselyn canonun vücut bayaa orantısız gözüküyor onda ameliyat falan bişeyler vardır heralde.ikinci fotodaki abla sağlam bacak çalışmış.seninde yapacağın o.bacak için ne yapıyorsan squad,leg extension leg curl leg press olabildiğince kendini zorla,kademeli ağırlık arttırmaya çalış.hoca yardımcı olmuyosa salonu değiştir yada salonda bilen birilerinden yardım istersin.internette her hareketin videosuda var ismiyle aratırsan oralardanda bişeyler öğrenebilirsin.düzgün ağırlık çalışmıyosan supplementler pek işine yaramaz tavuk,lor,yumurtadan da alırsın proteini.

Son düzenleme: 29 Mayıs 2016
    Longisland bunu beğendi.
  11. Longisland

Longisland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Bunları yap başka bişeye gerek yok diyorsun ama biliyoruz ki zaman alacak o yüzden takviye birşeyler alıyım mi diye sordum :)
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Mayıs 2016 ---
    Tavsiye değil de akıl vermekte mi yasak :) Ay gıcıklar ya :p

12. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    biraz sansin varsada kaybettin. hic sevmem boyle laubali konusmalari

Longisland bunu beğendi.
  13. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    o takviyelerin senin hedeflediğin görünümle uzaktan yakından ilgisi yok
    ayrıca l carnitin neden kullanıyorsun pazarlama tuzağına düşmüşsün,l carnitine senin vücudunun ihtiyacı yok
    vücudunda zaten doğal olarak bulunmakta,l carnitin 40 50 yaşlardan sonra vücutta azalma gösterir
    ekstradan fazladan alımı bir işe yaramaz yağ yakımı yada bölgesel yağ yakımı sağlamaz
    senin yapman gereken patlayıcı Plyometrics egzersizleridir senin hedeflediğin görüntüyü sana en kısa yoldan ulaşmana yardım edecek kardiyo budur
    tabi bununla beraber ağırlık çalışmalarına devam et,kardiyolarını evde yap

Longisland bunu beğendi.
  14. Longisland

Longisland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkür ederim anladığım kadarıyla gerek yok diğerlerine ozaman

zzzxxz bunu beğendi.
  15. vveedi41

vveedi41 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    ankara
    sabredip çalışmadan bişey olmaz.şimdi sana anavar işe yaramaz testosteron,deca kullan deseler koşa koşa almaya mı gideceksin.akıl istiyosan her yazana takviye diye atlama,araştır

16. xsonysonic

xsonysonic Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Beslenmeniz ne sekilde? Protein agirlikli beslenmeye dikkat ediyorum demişsiniz. Belki karbonhidrat alim oraninizi dusurmediniz. Nasil besleniyorsunuz gün icinde? Su tuketiminiz nasil? Forumda ornek beslenme tablolari mevcut. Üç ay iyi bir zaman. Hic mi kas yapmadınız? Bir de tartı ustundeki kilonuza takili kalmayin. Kas yapacaginiz icin tartida gittikce daha ağir geleceksiniz. Yağ gidecek ve yerine kas kütleniz artacak. %20 yağ kotu bir oran değil. Fiziginiz de guzel. Beslenme, antreman, disiplin ve istikrar sonucu fiziginiz kendi yapiniza gore guzel bir sekil alacaktir. Bence bunun otesine pek gecmemeye calisin. Steroid tarzi seylerden de uzak durmanizi tavsiye ederim. Nedenenine, yasal olmadigindan yola cikarak biraz fikir sahibi olabilirsiniz. Resimlerde gordugunuz bayanlar gibi olayim derken lutfen sagliginizdan olmayin.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    squat leg curl leg press twist ve yağ oranını 9-10 seviyesine düşürün testo oranı kadınlarda az olduğu için gelişim elbetteki yavaş olacak. ben bile plato dönemine girmişken stro düşünmedim 3 ayda stro kullancam diyosunuz daha sporda 3 aylikken kür hakkında 0 bilgi varken kullanmak ne bileyim troll olduğunuzu düşünüyorum saygılar.

Longisland bunu beğendi.
  18. Longisland

Longisland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Neden hiç testosteron vurduran bayan yokmu var elbet niye vurdurmayayim ayrıca araştırıyorum ama hep, farklı farklı söylemler buraya biraz güven duyduğum için akıl almak istedim nacizane

19. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    yukarda yazılmış ama şiddetle squatı öneririm :D
    Arkadaşlarımın ve benimde :( kalçalar bacaklar baya dolgun :D :D hatta dalga konusu bile olmuştu arkadaş, kızlarda bile böyle yok diye :D yani biz istemesekde oluyosa sende çabalarsan olur merak etme :) ekstra ürünlerede gerek yok. Yani özellikle steroidleri profesyonel anlamda düşünmedikçe kullanmamalısın. Diğer ürünlerde daha çok moral olur yoksa çok bir etkisi olduklarını sanmıyorum :)

20. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Klitorisin buyuyunce iyiki kullanmisim dersin :D

ramazan37 ve doxux bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş