lütfen yardım edin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mert0510 tarafından 1 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mert0510

mert0510 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yaşım 20 boyum 1,86 kilom 58-60 kg arası değişiyor.
    yukarıda verdiğim bilgilerden de anlaşılacağı gibi boyuma göre çok cılız bir yapım var. daha önce kilo almak istedim ancak hiç alamadım max çıkabildiğim kilo 61 ancak ne kdr düzenli beslenmeye çalışsam da aldığım kiloyu kısa zamanda geri verdim.şu anda 58 kg'ım zaman içerisinde boyum uzadı ancak kilom hep sabit kaldı. bir deri bir kemik deyiminin canlı örneğiyim. amacım hem düzgün ve kaslı hemde boyumla uyumlu bir kilom olsun. anlayacağınız evde çalışarak vücut yapmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum. ancak konuya çok yakın olmadığım için lütfen açıklamaktan üşenmeyin. şimdiden çok teşekkür ederim.
    not: evde kapı barfiks aleti mevcut. onun dışında dambıl seti almayı düşünüyorumdumbelllls.

2. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence spor salonuna yazıl orda çok yardımcı olacak hocalar vardır evde fazla bişey yapamazsın

mert0510 bunu beğendi.
  3. mert0510

mert0510 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öğrenciyim derslerden vakit bulup spor salonuna gidicek ve orda geçiricek vakit bulabileceğimi sanmıyorum. benim için önemli olan vakit değil 1 ayda olacağına 2 ayda olsun. ama artık kilo almak istiyorum ve bu cılız görüntümden kurtulmak istiyorum.

4. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    1-2 ayda olacak iş değil sabret bende öğrenciyim dersanemde var ama günde 1 saatimide kendime ayırabiliyorum.. 5 ayda 14 kilo aldım.. beslenmeni düzene sok düzenli çalışma ve uyku ile çok rahat alırsın kiloyu

mert0510 bunu beğendi.
  5. mert0510

mert0510 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üni. öğrencisiyim derslerim ağır. şehir merkezine 8-10 km uzaklıkta kalıyorum o yüzden merkeze spor salonuna gitmesi sıkıntı.

6. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.374
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş