Lütfen yardım edin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve marshallzz tarafından 22 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. marshallzz

marshallzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba akadaşlar , bana yardım ederseniz çok sevinirim lütfen yardım edin olumlu olumsuz her türlü tavsiyeye açıgım . Ben 15 yaşındayım , 2 sene öncesine kadar normal bir vücudum vardı ve profesyonel basketbol oynuyordum, ama 2 sene önce bana araba çarptı ayak bilegim ve belim kırıdı 3 ay koşamadım , 3 aayda tamı tamına 24 kg aldım ve basketbolu tamamen bırakmak zorunda kaldım çünkü birdaha kırarsam sakatlık riski varmış . Şuan 94 kg yim boyum 1,76 cıvarında , göbegim var evet hayatımda hiç kız arkadaşım olmadı bu göbekten dolayı :d , spor salonuna yazılmıştım sonra hoca bilinçsiz çıkınca omuzlarım çatladı . Lütfen yalvarırım bana bir çözüm bulun bana her türlü tavsiyelerinize açıgım evde 2 tane 3 kg lık dumbell var gereken zamanım da var tek gereken program :D

2. HecToR Tuning©

HecToR Tuning© Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Youtube'da hakan demiray'ın sayfasına abone ol.24 aralık pazartesi günü bir çok kategoriye yönelik çalışma programları yüklemeye başlayacak.Sana uygun olan videoyu seç ve izle.Sonrasında videodaki hareketleri uygula.

Youtube linki = https://www.youtube.com/user/hakandemiraytv

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş