Lütfen Yardım Edin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ahmetkls tarafından 20 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ahmetkls

ahmetkls Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar salona daha yeni başladım ve bugune kadar hiç spor yapmadım 24 yaşında 185boyunda 78 kilodayım ve kollarım ince...2ay gibi kısa bir sürede ilaçlarla kol ve omuz kası yapmam mümkünmü acaba?Eger mümkünse ilaçlar hakkında hiç bir bilgim yok neler kullanmam gerek,ilaçların markası önemli önemliyse hangileri iyi ve bana ortalama aylık maliyeti ne olur acaba?yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

2. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    ahmetkls, lutfen foruma once bir goz at,bu sorulari ilk soran sen degilsin,ana sayfada yeni baslayanlar icin vucut gelistirme bolumu var emin ol butun sorularinin cevabini bulacaksin,ayrica supplementler bolumundede sabit konular var yukarida ,ve creatin glutamine gibi sana su anda belkide bir sey ifade etmeyen kelimeleri ogrenebilirsin,lutfen arastir kimse anasinin karnindan bilgili dogmuyor.

3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    saglikli olarak mumkun degil, ustune bir de ari kovani tasimis gibi her tarafin sivilce dolar...

Son düzenleme: 20 Kasım 2007
  4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Lütfen başlık açmadan kuralları okuyalım - ayrıyeten "ilaç"?

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş