lütfen yardım edin utanır oldum...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve _reckless tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _reckless

_reckless Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    merhaba arkadaşlar ben 18 yasındayım boyum 190 kilom 110 1 hafta içinde spor salonuna kayıt olcam salon harika hersey var(2 ay-100 tl) bende jinekomastide var yani meme büyümesi haliyle t-short fln giyemiyorum cok utanıyorum kilom yüzünden kız arkadaşımla ayrıldım yüzümde tombul artık sokağa cıkmaya utanır oldum öncelikle amacım su nisana kadar hem iş bulup hemde spor salonuna gidicem bu sürede jinekomasti için ameliyat parasını biriktircem istedğim tsört giydiğinde üstüne oturcak güzel durcak hafif kas belli olcak sekilde kas yapmak aşırı yapmak istemiyorum 7 ayda hem baya kilo verip hem kas yapabilirmiyim istediğim şekilde birde spor salonuna akşam gitmeyi planlıyorum yani 8den sora salonun hocasına soramadım acaba kaç saat sürer toplam saat fln bilgisi olan var nolur yardım edin sokaga cıkmaya utanır oldum tşk

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ekim 2009
  2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    spor salonu ile tek başını olmaz ilkbaşta kendini hangi kiloda görmek istiyorsun onu belirle .2 kendine bi diyet programı belirle ve düzgün sporyap kesinlikle halledersin ama disiplinli olman gerekiyor.

3. _reckless

_reckless Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    yani boyuma göre 80-85 olmak istiyorum ve sanırım bi diyetisyene basvurabilirim

Sayfayı Paylaş