Lütfen Yardım Edin(Sakatlık)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CR7. tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim, Hocalarım
    Yaklaşık 2-3 yıl önce basket oynarken havadan hızla gelen topa elimi uzatmam ve topun kolumu geriye dogru ittirmesiyle kısmı çıkık yaşadım. Omuzun kısmen çıktığını ve yerine oturduğunu hissettim. Daha sonra omzumun zedelenmesinden dolayı sanki her an çıkıcakmış hissi yaşadım ve sporu bırakmak zorunda kaldım. 4 ay önce canıma tak etti ve doktora giderek spora başlıcağımı bi problem olup olmicagını sordum. Kaslarımın o tranvadan dolayı zayıflamış olduğunu ve esnetme hareketlerini bolca yaptığım sürece spor konusunda problem olmadığını söyledi. 10 gün boyunca kültür fizik çalışması yaptım ve Rheumon sprey ilaçını kullandım. Her şey harikaydı önceden fly ve pull_over yaparken kolum yerinden çıkıcak diye ödüm patlardı ama artık geçmişti mükemmel bi omza sahiptim. Taa ki bir gün gögüs çalışırken(cable crossover) koltukaltımdan "tak-tuk" sesleri gelinceye dek. Sıcağıyla bir şey hissetmedim fakat ertesi gün hafif ağrılar başlamıştı bile. Ve şuan omzum yine aynı durumda yani pull-over yapiyim desem omzu spor salonunda birakıcam, sakatım. Thermo Rheumon kullanıyorum ve spora 2 haftadır gitmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılarımla.

Agrı kısmı kimi zaman koltukaltı tendonunda kimi zaman ön-yan omuzdadır yani problemli bölgem omuzdur. Bench yapamaz oldum. Teşekkürler.

Son düzenleme: 24 Mayıs 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş