Lütfen yardım edin !!! Kafam karıştı !!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve psikopaTarık tarafından 1 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. psikopaTarık

psikopaTarık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze iyi günler . Ben 2 ay body yaptım evde dumbell lerle 5 kg (3 ay önce).
    tekrar başlıyayım dedim 2 hafta oldu başlıyalı bu gün bi arkadaş dedi gel bilek güreşi yapalım kolları çok zayıf benimkisinin yarısı nerdeyse tamam dedim geldi adam bi başladı beni yıkmaya biraz direndim ama yatmıyor adam pes ettim sonunda herkez şaştı kaldı . ben düzenli çalışıyorum ama yanlış çalışıyorum yada hiç çalışmam gerekiyo hiç bir fikrim yok şimdi ben size bilgilerimi vericeğim.

Boy:1.73
    Kilo:80
    Yağ oranı:22
    Sağ kol kas oranı:9.7
    Sol kol kas oranı:9.6

Ben yukardaki yazılarımda anlamışsınızdır bilek güreşi ve dış görünüşe hastayımdır . Ama önemli olan içiymiş ben şimdi hem bileklerim hem biceps
    hemde triceps kaslarım gelişsin istiyorum hem dış hem iç görünüş olarak şimdi ben sizden bir program istiorum bana özel şimdiye kadar ben ne tür hareketler yaptıklarımı yazim size sizde bana göre birşeyler yaparsanız çok mutlu olucam şimdiden teşekkürler lafı fazla uzattım kusura bakmayın sonunda içimi döktüm :)

1. gün (Biceps ve Bilek)
    Dumbbell Curls
    Hammer Curls
    Dumbbell Preacher Curls
    DUMBBELL REVERSE WRIST CURL
    DUMBBELL WRIST CURL

2.gün (Triceps ve Bilek)
    DUMBBELL REVERSE WRIST CURL
    DUMBBELL WRIST CURL
    Dumbbell French
    Lying Dumbbell Extensions
    Dumbbell One Kickbacks

Not üsttekileri ben 2 haftadır yapıyorum.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş