Lütfen Yardım Edermisiniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve vendeTTa06 tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vendeTTa06

vendeTTa06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Abilerim Ben 12 yaşındayım boyum 152 ve kilom 58 acaba benim yapabileceğim bir diyet şekli önerirmisiniz lütfen artık bu göbeğimden rahatsız oluyorumda ....

2. duvende

duvende Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar... Öncelikle şunu belirtmek isterim 12 Yaşında gelişim çağındasın henüz gelişimini tamamen tamamlamadığın için iyi beslenmek zorundasın... ''Çalışmak bir kazançtır.'' sözünden algıladığım kadarı ile sporla uğraşan birisin bu şartlarda beni abur cubur diye tabir ettiğimiz besin değeri düşük zararlı ürünlerle beslendiğin konusunda düşünmeye itiyorsun. Uzun lafın kısası bu yaşta diyet yapmak yerine normal yemeğini yemeli hazır fastfood tarzı ürünlerden kaçınmalısın. İlla bana diyet verin diyorsanda bir kaç basit tiyo verebilirim. Umarım yardımcı olabilmişimdir...

vendeTTa06 bunu beğendi.
  3. vendeTTa06

vendeTTa06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Çok sağol abicim zaten abur cuburu bıraktım arada arkadaşlarımdan 1 tane felan verince yiyorum ve sabahları süt peynir yumurta gibi şeyler yiyorum ama şimdi bu olayın içinde sevdiğim bir kız var onun için kilo vermek istiyorum ve arada bana şişko diyolar ve çok karnım acıkıyo bazen kendimi tutamıyorum ama yinede birşeyler yapıcam sağol söylediklerin için :)

Son düzenleme: 23 Şubat 2010
  4. duvende

duvende Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Benden sana ufak tefek tavsiyeler ister kulağına küpe olsun istersen umrunda olmasın. Bağzen karnın çok acıktığında tabi bizler bunlara ara öğünler diyoruz mesela sabah kahvaltın ve öğle yemeğinin arasında veya öğle yemeğin ve akşam yemeğin arasında meyve yiyebilirsin bu şekilde midendeki acıkmayı biraz geciktirebilirsin. Ve sana son tavsiyem akşam yemeğini en geç saat 19:30' da yemen ve öğün atlamaman... Hadi bakalım olumlu sonuçlarını en kısa zamanda forumumuzda paylaşman dileğiyle...

5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  6. vendeTTa06

vendeTTa06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    İkinizede Sağolun Çok Teşekkür Ederim Söylediklerini Uygulucam :D

7. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    aslanım yemeye devam et bol bol ye ama duvende nin dediği gibi lütfen abur cubur yeme blue çağına geldiğin zaman herşey değişicek bi kaç sene sonra bomba gibi olucaksın kendi kendine acele etme

8. vendeTTa06

vendeTTa06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Tamam Abicim Zaten Yemiyorum :)

Sayfayı Paylaş