Lütfen yardım eder misiniz????

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ghostmans tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ghostmans

ghostmans Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaşım 17 Boyum 1.74 kilom 68 ben vücut geliştirme salonuna gidiyordum Haliyle okul tam gün olunca buraya gitmem zorlaşıyor ve üstünede yazılılar gelince

Birinci sorum Dambıl alıcam kaçar kiloluk alayım(Hiçbir spor geçmişim Yok mesela daha bi tane bile şınav çekemiyorum hemen yere düşüyorum)
    İkinci Sorum evde çalışmak için başka (çok pahalı olmamak şartıyla) alet almam gerekiyormu.
    Üçüncü Sorum forumdaki dambıl hareketlerinin hepsini bir günde mi yapıcam kaçar setler halinde
    Dördüncü sorum evde ne tür hareketler yapabilirim
    Kendimi hareket yapma konusunda sınırsız bir biçimde zorlayabilirim body salonunda benc pres'i 5 er 5 er 10 kiloda yapıyorum.Mümkün olduğunca çabuk bir şekilde düzgün bir vücuda sahip olmak istiyorum bunun içinde herşeyi yapabilirim(Örneğin yaza kadar hyper_)

Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum

2. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    ghostmans sorduğun soruların hepsinin forumda cevabı var. buradaki insanlar defalarca aynı soruları cevaplamaktan sıkıldıklarından muhtemelen bu soruların cevaplandırılmayacaktır... lütfen forumun bu (yeni başlayanlar) bölümdeki başlıkları dikkatlice oku, bütün sorularına cevap bulacaksındır...

iyi çalışmalar...

NOT: dumbelları sabit ağırlıklı değil de ayarlanabilir ağırlıklı almanı tavsiye ederim, senin için daha kullanışlı olacaktır...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş