Lütfen yardım.Çok önemli

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve antalya_07 tarafından 7 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    nereye nasıl konu açıcam bilmedğim için yarıdmclarnıza ihtiyacım var.abileirm ben bisiklet sporcusyum 7 senedir son bir yıldır dizimde ağrılar oluyor deflarca doktor emar yaptırmama rağmen bir sonçuç bulnamıyor bu benim için çok öenmli glokozmanin diye bir ürün söylüyorlar ama yüzlerce çeşidi var hangisini kulanıcam ne alıcam hiç bilgim yok lütfen Allah rızası için bu benim için çok öenmli.ben bir profosyenel takımda sporcuyum bu sene seçildim hayatım bu işe bağlı bilgim yok bu formu uzun zamandır takip ediyorum bilgi sahibi tecrübe sahibi abiler kardeşler var.yardıcmlarınıza ihtiyacım var ne olur bana yardımcı olun çok ama çok öenmli inaanın ağlaycam bunca senden sonra iyi bir yere gelip bu dizim yüzünden sorun yaşamak sinir ediyor beni yurt dışına çıkıcaz yakında şu an sezon yeni açıldı.lütfen her kelimeniz her vericeğiniz bilgi benim için çok önemli ne olur bana yarcımcı olu ne almalıyım nasıl kulanmalıyım lütfen her gün takp edicem bu konumu umarım yarıdmcı olurusnz yania deta yalvarıyorum abiler teşekür ederim hayırlı geceler.şu an kamptayız alanyada otel odamda düşünce sıkıtıdan patlaycam üzüntüden. lütfen çok yarıdma ihtiyacım var...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:16 ----------

dizim için bir eczane ayrıca bana diprospan diye bir kortizon verişti onu olunca 15 gün ağrısı geçiyor iyi oluyordum ama çok zaralı imiş of ya ne olur yarıdımlarınzı bekliyorum

2. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Glucosamine ve MSM. GNC shoplarda var

antalya_07 bunu beğendi.
  3. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    gnc ürünlerini kimse tavsye etmiyor bana çok salam bir şey lazım başka fikri olan yokmu kortizon olmak istemiyorum yine lütfen kortizon oldum 15 gün geçyor acısı diazspormu ne bir eczaneye gitim bunu yapmıştı ama bu çok zaralıymış

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:53 ----------

http://www.hepsinatural.com/main/ja...in__msm_combination_240_kapsul-299-95-33.html
    bu ürün nasıl acaba bilen kulanan varmı acaba arkadaşalr of ya delricem

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Glucosamine' den bahsediyorsanız. NOW' un ürünlerini öneririm. Bunun yanında doktora gittim diyorsunuz da spor doktoruna göründünüz mü hiç ? Sonuçta profesyonel bisikletci olacaksanız bu alanda bilgili bir doktordan da bilgi almanız daha iyi olur kanısındayım. Bunun yanında kortizondan bahsediyorsunuz kortizon öyle alimde geçsin denilecek bir şey değil. Kortizon tedavisi belli bir oranda başlar ve artırılır ardından pat diye bitirilmez. Yavaş yavaş düşürülür. Size hangi ezane bunu önerdi bilmiyorum ama bunu size reçetesiz veremezler. Benim bildiğim kadarıyla. Spor hayatınızdan önce sizin kendi sağlığınız daha önemli.

antalya_07 bunu beğendi.
  5. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    evet doktora yakalşık son bir senede sürekli gitim antalyada.ve minet rica ile antalya futbol takının doktornuna görüdüm hatta dinleniceksin diyor kimsi kimsi krem evriyor anlamdım gitti ben 7 seneyi aşkındır biisklet sporu yapıyorum bu sene yeni kurulan continantel kıta takımına transfer oldum şu an ilk ayım.bu takımdayım zaten başka prof takım iki tane daha var.biz 2 ay kamptan sonra yurt dışına çıkıcaz bu işten para kazanıyorum ilk aylığımı aldım.benim carezilğimi söyliyemiyorum takımıma sonuçta biliyorunuz ilk aydan hoş bakılmaz bu işte epey tanınmış birisiyim fakat cevreme söyledğimde kulaktan kulağa duyularak bu işim bitter bu yüzden örtülü kapaklı şekilde tedavi olmaya çalışıyorum şu an saat yediye yirmi var saat 9 da 130 km lik idmanımız var kara kara düşünüyorum kortizon olayını epey araştırıdm her kafadan başka başka şeyler çıkıyor artık bunaldım iyice burda alanyada bir kaç eczane ile konuşup derdimi anlatmıştım bir eczacıda bana diprospan yaptı 15-20 gün süper sevdim ağrım geçti şidetli idman ve yarış koştum sezon kapndı işte açılalı 1 ay oldu dizim yine ağrısı nüks etmeye başladı pek fazla eklem sağlı için şeyler bilmezdim araştuırorum benim gerçekten bilgiye yardıma ihtiyacım var heleki şu 3 gün içerisnde acilen bir eklem sağlı içiçin bir ürün almam lazım bu forumdan başka örtülü kapaklı bir şekilde bilgi alış verişi yapmaktan başka seçeneğim yok şu an kamptayım hocam dizim sakat ağrımaya başladı desem ya şutlanırm yada ilk ayımda eksi puan alırım lütfen benim yardıma ihtiyacım var .bu arada emar çekildim 5 ay önce durmum zzaten yok borç harç bir şekilde idare ediyordum çok şükür kendimi sıktım bu takıma seçildimm şu an çok iyi bir hedef üzerindeyim fakat dizim fena halde başaldı yine inanın piskolojim fena bozuldu burda o kadar daha uzun yazmayı istiyorumki of lütfen yarıdm abilerim hangi ürünü nerden alammı tavsiye edersiniz her ne olur ise razıyım teşekürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:47 ----------

arkadaşlar bu arada ben geçen sene idmanda bir kaza geçridim biiskletimin gidonu karın boşluğuma çarptı,akşam eve geldğimde karnım ağrımya mğidem bulanmaya başlamıştı babam beni devlet hastanesine götürdü ve olan oldu acilen beni amliyata aldılar direk dalağımı aldılar şu an zaten dalağım yok.uyuz oluyorum bu ülkede insana değer vermeden kesip biçiyorlar param olsa lüks bir hastahaneye giderdim durmum belki daha iyi olurdu dalağımda yok.kafayı sıyırıcam benim bilgilerinize bilen abilerin bilgilerine ihtiyacım var kendime bir mini notbook aldım sabah akşam idmandan sonra nette okumatan başım şişdi takım arkadaşalrım ne zaman görseler beni elimde bilgisayar ile delrdinmi felan diye alan ediyorlar yaşım 23 oldu kimseye bir şey söyliyormuyorum bu dizim için yarıdm istiyorum lütfen. artık doktorlara güvenim çok az amma zengin olsam el bebek gül bebek her inceleme her şeyi ilgili şekilde bakıyorlar bu yüzden zaten her biri farklı şeyler söylüyor gecen sene 1 sene boyunca doktor doktor gezdim artık insan sövüyor kimsi yanımda kitabı açıp bakıyor kimsi telefon açıyor bir başka meslektaşına soruyor daha düzgün emar bile okumasını bilmeyen doktor var abiler yani.neyse ksura bakmayın uzun uzuzn yazıyorum.ben eklem sağlığı ağrımı geçricek her ne olursa kortizon bile fikirlerinize bilgilerinize ihtiyacım var cilen teşekürler

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş