Lütfen okuyun-bilinçlenmek için!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Arrrrddddaaaa tarafından 31 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Arrrrddddaaaa

Arrrrddddaaaa Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, Evde dambıl çalışırken çok yoruluyordum ve tv'de çıkan sözde fitness kemerinden aldım. AbTronix'ti. Konuyu yanlış yere açtıysam affola, ama mutlaka sizi bu konuda bilgilendirmek istiyorum. Neyse, ben bu ürünü aldım ve kullandım. Çok hoş bir üründü oturduğun yerden kas yap ne güzel.
    Millet salonlarda ter akıtırken ben evde bu kemerle kas yapmaya çalışıyordum.
    Aslında göze hitaben karın kısmında etkili olduğunu söyleyebilirim. Her şey çok güzel gidiyordu taa ki bir medicalciye gidene kadar. Adam bana öyle şeyler söyledi ki, o yüzden bunları hemen sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Zaten çok mantıksız millet salak mı da salonlara o kadar para veriyor o kadar ter döküyor. Bildiğiniz üzere kaslara ve sinirlere elektrik vererek onların kasılmasını sağlıyor ve sözde kas yapıyor. Ama zararı neymiş biliyor musunuz sevgili arkadaşlar? Sinirlere ve hücrelere elektrik verirken beynimizin görevini görüyormuş. Yani, kaslarımızı çalışırken onlara çalış diye hükmeden beynimizin yerine geçip onun çalışmasını sağladığı için ne o bölge beyni ne de beyin o bölgeyi tanıyormuş, uzun vadede çok kötü sonuçlara maal olabilir, sözgelimi o bölgenin çalışmaması gibi, bu yüzden siz siz olun lütfen bu ürünleri kullanmayın, kullananları da uyarın. Umarım sizin için yardımcı olmuştur, teşekkür ederim.

2. klyx

klyx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uyardığın için çok saol gerçekten bizde de var ablam falan kullanıyor. En yakın zaman onuda uyarıcam.

3. Arrrrddddaaaa

Arrrrddddaaaa Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Mutlaka uyarın, dediğim gibi organın saf dışı kalması söz konusu..

Sayfayı Paylaş