>>>>>>>Lütfen Herkez Buraya Baksın..<<<<<<<<<<

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve NyKs tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NyKs

NyKs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle selamün aleyküm arkadaslar Yaşım 17 bn 03.07.2008 Tarifinden itibaren 98 Kg Olarak Diyete Basladım ve Diyetim Tam 10 Ay Sürdü.01.07.2009 Tarihinde diyetim bitti. Ve Şuan 62 kg ım.10 Ay içerisinde 6 ay Spor yaptım .İstediğim Görünüşe Kavuştum Şuan tek Hederif Karın Kası Yapmak DUNLOP CRUNCH Mekik Aleti Aldım ve 2 Haftadır Düzenli Mekik Çalışıyorum. Sizden Tek İsteğim Karın Kası için Düzenli Çalışırsam kac ayda karın kaslarım belirgin hale gelir ve bunun yanında bana kilo aldırmıyıcak ne tür besinler Yemeliyim ...Neler Önerirsiniz.. Bnm Çalışma Sitilim 3x15 Ayak Kaldırma ve 3x25 Mekik 4 Hafta sonra hepsi Max Çalışma Olacaktır..

Yorumlarınızı Bekliyorum Arkdaşlar..
    Teşekkürler...thums:

2. ulasaytac

ulasaytac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım bende şu an 17 yaşındayım ve 85-90 kilo civarındayım.Düzenli Fitness Center a gidiyorum.Acaba 10 ay boyunca hangi diyeti uyguladın banada yardımcı olursan sevinirim....Kusura bakma karın kası aletlerinden anlamıyorum.....:(

3. NyKs

NyKs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardesım Tamamiyle SABIR İŞİ ilk Olarak Doktora gittim werdiği Dİyet Listeleriyle Zayıfladım ve Spor Unutmammak Lazım.. :)

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Lutfen forum kurallarini okuyun.
    1- Basliginiz aciklayaci degil
    2- Karin kasi konusu forumda defalarca konusuldu. Arama yaparsaniz bir suru baslik cikacak.
    3- Karin kaslariniz zaten var, yag oraniniz belli bir seviyenin altina dusunce onlar kendiliginden cikar.

bonatschi ve FleXoR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş