lütfen cevap yazın

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve hakankabaoglu tarafından 28 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hakankabaoglu
    Offline

    hakankabaoglu Üye

    Katılım:
    25 Kasım 2011
    Mesajlar:
    524
    Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    nitrotech kullanıyorum ve sadeceantremandan sonra 1 scoop alıyorum yalnız gögsümün sol tarafında kalp hizasında igne girer cıkar gibi agrı olmaya basladı korkmaya basladım böyle sorun yasayan var mı cvap yazarsanız sevinirim tesekkürler
     
  2. deathlifter
    Offline

    deathlifter Üye

    Katılım:
    9 Haziran 2008
    Mesajlar:
    2.416
    Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    başka bir nedendir. protein tozu böyle etki yapmaz imkanı yok.
     
  3. wrestler
    Offline

    wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

    Katılım:
    4 Şubat 2007
    Mesajlar:
    3.198
    Beğenileri:
    3.252
    Ödül Puanları:
    123
    Cinsiyet:
    Bay
    Yer:
    TOKAT
    Doktora görünmen, ekg gibi testler yaptırman gerektiğini biliyorsundur ama kas ağrısı da olabilir. Zamanında bende de olmuş ve endişelenmiştim. Doktora gitmiştim ama dediğim gibi kas ağrısından kaynaklandığı sonucuna varılmıştı.
     
  4. Rpac
    Offline

    Rpac Üye

    Katılım:
    3 Haziran 2008
    Mesajlar:
    2.403
    Beğenileri:
    1.543
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

    Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

    Önceki Bölüm :Konu Dışı

    Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

    Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi
     
  5. Cidade de Deus
    Offline

    Cidade de Deus Üye

    Katılım:
    28 Nisan 2010
    Mesajlar:
    3.510
    Beğenileri:
    1.705
    Ödül Puanları:
    123
    Cinsiyet:
    Bay
    Yer:
    İstanbul
    bencede proteın ıle alakası yok ılkez boyle bırsey duydum
     

Sayfayı Paylaş