Lütfen cevap verin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sugar23 tarafından 10 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sugar23

Sugar23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ağırlığı fazla yaptım ve 3 gündür tendon ağrısı çekiyorum. Şimdi bana ağır gelen ağırlık ilerde hafif gelicek yani tendonlardamı body ile gelişiyorlar ? Bide geniş,dar ve normal açılı şınavlar sırtın nerelerine etki eder?

Lütfen cevap verin

2. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle ağır girmemen konusunda uyarmış olalım. En fazla son tekrarı zorlayacak kadar ağırlık altına girsen kafidir.

Glucosamine sulfat, chondriotin sodium sulfat, MSM kombinesi içeren eklem destek ürünlerinden alırsan iyi olur. Pahalı gelirse antrenman sonraları jelibon tüketebilirsin, aynı zamanda antrenman sonralarında ihtiyacın olan basit şekeri almış olursun.

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Ayrıca aynı soruyu güncellemek için ayrı bir başlık açmak da forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş