Lütfen bir yardım edin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve brs0 tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. brs0

brs0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba.yaklaşık 4 aydır body ile uğraşıyorum,birinci ayın sonunda 1 aylık bir mola verdim mecburiyetten.Spor salonuna yazıldım ve 1 ay devam ettim,o bir ayda kuvvetlenmeye yönelik çalıştım.önceden 3 aylık bir zamanda 21 kilo vermiştim.hiç birşey yemeden ve koşu,mekik,ip atlamayla.o verdiğim kilolar sonrası çelimsiz,zayıf,kollar ip gibi biriydim ama aydı zamanda göğüslerde,karının yanlarında,göbekte sarkmalar vardı.saçma birşey yani :)ilk bir ay kuvvetlendirme yapıp sıkı beslendim,1 ay mola verdikten sonra 2 hafta kadar gidip spor salonunda çalıştım.sonra bırakmak zorunda kaldım ama her iki günde bir parkta kendi çapımda birşeyler yapmaya çalışıyorum.ilk 4 ay için buraya eklemem yanlışmı bilmiyorum ama bugün ilk defa motivasyonumu kaybettim.yanlar,göbek bir türlü düzelmiyor.hareketleri yapmaya çalışıyorum canım çıkıyor ama bir türlü düzelmiyor.fotoğraflara bakarak sizce ne yapmam lazım antreman olsun(dışarda çalışıyorum)beslenme,özellikle şu yanlar ve göbek için .yardımcı olursanız gerçekten minnettar olurum.bu arada boy:1.81 kilo:73(body'den önce 67) programımda şu:
    ısınmak için 1.5 kilometre koşu falan
    şınav-eller açık(3x9)
    şınav-eller kapalı(2x8)
    barfiks(her setten sonra 1 tane toplamda 8-9 tane)
    dips(iki bank arası arka kol kaslar için :) 3x12)
    mekik(3x10)
    ilk halimle ilgili elimdeki tek foto 1.fotoğraf

2. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Günlük protein alımını düzenli tutmaya çalış.Bu sporda öncelikli şey sabır.Sabredeceksin.Ortada öyle çok kötü bir görüntü yok.Düzenli bir çalışma ve beslenme ile çok çok daha iyi yerlere gelebilirsin.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş