Lütfen bilgilendirin beni =)...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cyrax tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar, bir kaç soru sormak istiyorum, bilmediğim konulardan, ben body ye daha düzgün bir fiziğe sahip olmak için yazıldım, yani şişirme gibi niyetim yok, sorun şuki göğüs tarafı biraz daha kilolu, jinekomasti olduğunu nedense düşünmüyorum, göğüs ucları değilde biraz kilolu gibi duruyor, çokda kilolu birisi değilim,hatda kilolu değilim.
    Şimdi sizden yardımlarınızı isteyeceğim konulardan birisi, göğüs tarafıındaki yağları hangi aletle erite bilirim? korkum eriterken dahada şişirmem göğüsü, hangi aleti kullanmamamı öneririrsiniz?.
    şöyle birşey söylesem, hangi aletlere ağırlık vermem gerektiğini? bu aletleri yazsanız nede güzel olur :), ne kadar ağırlığa yüklenmem gerektiğini felan deseniz, amacım düz bir bedene, şişirme gibi niyetim yok doğrusu.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bölgesey yağ eritemezsin yani kardiyo(koşu bandı / yüzme / bisiklet)bunları yapman lazım kas yapmak ıstıyorsan forumda baslıklar var onları okursun ama sunu bıl istesende öyle hemen şişiremezsin gogus hareketleri yapkı gogusun şekle gırsın yag ıcınde kardıo

3. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle foruma hoş geldiniz, kuralları okumanızı öneririm. Başlık açarken daha bilgilendirici olursanız amacınıza daha rahat ulaşabilirsiniz. Modlar bu konuda gerekeni yapacaktır sanırım.

Sorunuza gelelim;
    Kilo almak-yağ yakmak beslenmeyle çok alakalı.. aynı aletlerle kası büyütmek yada şişirmek sizin elinizde. Örneğin spora başladığım ilk 2 ay göğüs ölçüm yaklasık 3 cm azalmıştı. Fakat şuan da aynı hareketleri yapmama rağmen beslenmem kilo almaya yönelik olduğu için göğüs ölçüm artıyor. Yani meselenin hangi hareket değil de hangi tür beslenme olduğunu düşünüyorum.. Saygılar.

4. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yemek derken, az yemeye çalışıyorum, bir müddet, yağlı yemeklerdne uzak duruyorum, spora 2 günden bir gidiyorum, spora gitmeden en az 3 saat önce birşeyler yemeye çalışıyorum, ama çok fazla değil, tüm göğüs ağırlıklıklarını çalışmamımı öneriyorsunuz? çok yüklenmiyorum nedense, daha fazla ağırlık kaldıra bilirim ama biraz daha az,ama fazla etmeye çalışıyorum göğüs çalıştırıken, spor salonunun basketbol sahası var ilk başta orada kaçıyorum daha başlamadan, daha sonra göğüs ağırlıklıkları, daha sonra karına geçiyorum, en sonlarda ayak çalışması.
    Bu arada normal bisiklet, geceleri çıkıyorum 1 saat felan geziyorum, bu iyi bir katkı yaparmı?

Sayfayı Paylaş