Lütfen Bilenler Yardım Etsin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve HaNCheR tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HaNCheR

HaNCheR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın Uzman Abilerim ben 14 yaşındayım boyum 1.70 kilomsa 48 oldukça zayıfım kilo almaya çalışıyorum ama çok yiyincede (yaş gereği) sivilce çıkıyor bide body yapmak istiyorum ama yakacak yağ olmadıktan sonra nasıl yapıcam ? benim sizden istediğim sivilce çıkarmıyacak günlük besin programı (yardımlarınız için şimdiden teşekürler)

2. 1mmortaL

1mmortaL Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya - İzmir
    Anladığım kadarıyla kas yapma yolunun yağ yapıp bunları kasa dönüştürülmekten geçtğini düşünüyosun. Öncelikle söylemek isterimki bu tamamiyle yanlış bir düşünce kaslar ve yağlar birbirlerinden farklıdır ve herkezin almak istediği kilo kas olaraktır. Beslenmeni protein ve karbonhidrat ağırlıklı düzenlemeni ve yağdan (sivilce açısından çok kötü etki yapar) olabildiğince uzak durmanı öneririm.

Body konusuna gelirsekte yaşının henüz küçük olduğunu düşünüyorum gelişmen açısından kötü etkileyebilir şınav barfix mekik gibi kültürfizik hareketlerini uygulamalısın en azından 1-2 yıl daha

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş