Lütfen Bana Yardımcı Olun Sorun Büyük ..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bodyceyhun tarafından 26 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bodyceyhun

bodyceyhun Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Burdan Tüm Hocalarıma veya Bilgi Sahibi Kişilere Sesleniyorum ..

Cildim Biraz Allerjik ve 16 Yaşında Bulk Çağındayım Sorun İse Yumurtaya Karşı Çok Allerjim Olmasıdır ... Gün Aşırı 2 Yumurta Yiyebiliyorum Evde 3 Kiloluk 2 Adet Dumbell ve El Yayım Var Önerirseniz Bük-Bük ve Gögüs Yayı Alabilirm.. Bana Yumurta Hariç Güzel Bir Program Çıkarırsanız Çok Çok Sevinirim.Okulda Öğlen Aralarında Okulumuzun Karşısında Bir Etci Var Genelde Oraya Gidip Tavuk Şiş Yiyorum Marketlerde Satılan Tahta Şişlerden 2 Şiş Yanında 50-200 Gr Aralıgında Bulgur Pilavı 2 adette Elma Dilim Patates Geliyor.Ton Balığı Yemeye Özen Gösteriyorum.

Evde Çalışmadan 2 Saat Önce Aldıgım Kendi Oluşturduğum Bir Karışımı Size Yazayım ..

Fındık
    Yer Fıstıgı
    K-Flex
    Fındık Ezmesi
    Badem
    Tat Vermesi İçin Narda Koydum 1 Kavonozu Yedim Ama Narlar Çürüdü Öbür Kavonozu Yiyemedik Bundan Sonra Koymıcam hyper_

Lor Peynir Alabilirm Arastırdığıma Göre Bu Forumda Kaanlar Lor Peynir Favorilerin Başında

Birde Fıstık Ezmesi Çok Yararlıymıs Her Yerde Görüyorum Yiyecekler İçin Ücret Hiç Sorun Değildir

Liseye Yeni Başladım 8. Sınıf 2.Döneminden Beri Dumbell İle Çalıştım

1- Düzenli Çalışmadım
    2-Yediklerimi Hiç Dikkat Etmedim

Ama Belirgin Oldugu Söylenebilir Flexor Hocamızın Verdiği 2 Adet Dumbell Çalışma Programını Hiç Denemedim Size Yorumlarda Kendi Çalışmalarımıda Atabilirim Bi Yararı Olucaksa Bana Yardımcı Olucak Veya Olan Herkese Teşekürrlerimi Sunarım

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Fındık
    Yer Fıstıgı
    K-Flex
    Fındık Ezmesi
    Badem

Öncelikle bunların hepsini bir mi yiyorsun , bu bir kere çok yanlış bu kadar yağı 1 seferde almak mahfeder adamı , fındık üstüne birde fındık ezmesi bide badem :) , bunu 1 seferde yemek yerine sabah 10 adet badem yemen ve bir ara öğünde fındık ezmesi yemen yeterli olacaktır fazlası zarar .

Beslenmeye gelince ;

Şunlar tam sana göre

https://www.bodyforumtr.com/makaleler/beslenme/yeni-baslayanlar-icin-beslenme-teknigi.html

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layan-beslenme-protein-t56245.html

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-beslenme-tekni-t8692.html

Çalışma programı ise

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-nas-l-t8674.html

3. bodyceyhun

bodyceyhun Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şu Anda ki Vücut Fotomu Atsam Olurmu Bu Arada Omlet Degilde Sade Yesem Olmazmı Bide 4 Yumurta Bana Çok Agır Kaçabilir.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Yardimci olayim:

Yeni baslayanlar beslenme teknigi ve evde dumbell programini uygula.Ayrintilara takilma.

Kolay gelsin.

5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Resminizi ekleyebilirsiniz fakat orada yazılanın aynını uygulayacaksınız diye bir kural yok . Haşlanmış veya omlet yeme tarzınızı biz belirleyemeyiz onu siz bileceksiniz .Başlangıç için 2 yumurta ideal . 2.ve 3.ayda 4 yumurtaya geçersiniz.

6. bodyceyhun

bodyceyhun Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Nasıl Şimdi Çektim Lütfen Dalga Geçmeyin :)

Son düzenleme: 26 Ekim 2012
  7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş