Lütfen Bakar Mısınız?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Turco tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Turco

Turco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle buna benzer konu veya konular açılmış olabilir onun için şimdiden özür dilerim.Ben 15 yaşındayım.Boyum 1.70 veya 1.71 falan kilom ise 59-60kg falan.Sınıfımdaki çoğu kişi benden kilolu bende kilo almak istiyorum yaklaşık 5-6kg falan.Her neyse bu kiloları yemek yiyerek alabilirim ama o zaman göbek büyütmüş olacağım.O zamanda ne sağlığıma ne de özgüvenime fayda gelmeyecek.Bende bu body building sporuna başlamayı düşünüyorum.Amacım vücudumu toparlamak ve kilo almak.Şimdi sorularımı sorayım isterseniz;

1)Yaşım uygun mudur?15 Yaşındayım.
    2)Ankara'da hangi spor salonunu tavsiye edersiniz?Kızılay civarında.Uyduruk bir yer olmasını istemiyorum.Bu işi Ankara Kızılay'da en iyi kim yapabilir?Body sporu hakkında bilgilerim 0'a yakın.Onun için hocalar da önemli bir faktör.
    3)Haftada kaç kez ve kaçar saat bu sporu yapmam gerekli?
    4)Ne kadar sürede ne kadar kilo alabilirim?

Cevaplarınız için çok teşekkürler:)

2. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yaşın 15 gelişme dönemindesin yapabilirsin bb ama halter gibi üzerine ağırlık alıcağın hareketleri yapma (Boyun uzaması için)
    2.soruna cevap veremiyeceğim ama forumda spor salonları hakkında konular var araştırabilirsinç
    3.sorunu hocan karar vericek
    Son sorunda sana kalmış düzenli beslenir istikrarlı bir şekilde sporunu yaparsan istediğin hedefe ulaşırsın..Zaten kimsede buradan senin kaç kilo alacağını bilemez.

3. Turco

Turco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:00 ----------

Salon için Ankyra'ya baktım.Hocaların ilgisiz olduğu söyleniyor.Doğru mu?Birde Kızılay'da Bilge Hoca diye bir yer varmış sanırım şimdiki adı Rekortmen olmuş.Orası nasıl?Hocalar bilgili mi acaba?

4. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    - Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Kaynak belirtilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş