Lütfen Bakın Önemli

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve islamgunesi tarafından 6 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. islamgunesi

islamgunesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler herkese. Ben 16 yaşındayım. Boyum 1.75 ve kilom 75. Yaklaşık 1 sene önce spor salonunda antreman yapıyordum fakat 1 ay yapıp bıraktım. Bırakmam göğüsümde kötü bir görüntüye neden oldu. Rahatça t-shirt giyemiyorum. Hem yağ var hem kas. Bazılarınız için çok büyük sorun olmayabilir ama benim için çok büyük bir sorun bundan kurtulmak istiyorum. Sizce ne yapmayalım ? Hangi egzersizleri yapmalıyım evde ? Lütfen yardımcı olunuz.

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Kardeş mesaj yazıyoruz konu kilitleniyor...Başlığın tehlikeli ;)

Neyse ..sen önce cardio ağırlıklı idmana başla...spor salonuna gitme imkanın varsa git..yoksa sadece cardio yap...o bahsettiğin şey kesin yağdır...

eğer spor slaonuna gitme imkanın varsa...cardio ağırlıklı olarak ağırlık idmanlarını yapman ilerleyen zmaanalrda sorunu çözecektir...

unutmadan...direk olarak görğüslerdeki yağ için yazmadaım..bir anda o alan düzelmez..yağ yakmak vücutta bir bütün dür...bölgesel olmaz ok....

zrb20 bunu beğendi.
  3. islamgunesi

islamgunesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımınız için teşekkürler salona gidiyorum ama evde zaten koşu bandı mevcut o yüzden bırakmayı düşüyorum çünkü hem vücut geliştirip hem yağ yağmak imkansız. Vücut geliştirmek için iyi beslenmek gerekiyor tabi oda kilo almaya neden oluyor :) Evde neler yapabiliceğim hakkında yardım ederseniz sevinirim. Dediğim gibi koşu bandı mevcut.

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    hem vücut geliştirip hem yağ yağmak imkansız.....bunu nerden duydun...çok yanlış bir bilgi öncelikle bunu bilmeni isterim...

evde çalışman için forumdaki konuyu san atavsiye ederim..Flexor'un yazmış doluğu konu idealdir..

buyrun...

EVDE ÇALIŞMA PROGRAMI(DAMBILLA)

5. islamgunesi

islamgunesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet daha önce görmüştüm eline sağlık ustamızın fakat ben önce kilo verip sonra vücut geliştirmeyi düşünüyorum yanlış bir düşünce mi ? Yani mesela koşu bandı mekik şınav sopa ve bunun gibi hareketleri her gün yapsam yararı olmaz mı ?

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Tabiki yararı olacaktır...ben sadece kas kütlesi arttırırken aynı anda yağ yakılmaz...yazına yanlış dedim...

yoksa bahsettiğin olay tabiki olur...sen başla 2-3 ay evde takıl gelişmeleri sen zaten kendin göreceksin...

7. islamgunesi

islamgunesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam teşekkür ederim iyi akşamlar paşam

8. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü, üyelerin beslenme başlıklarını, besinlerin 100gr içeriklerini incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda erken yaşta bodye başlayanlar için program mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...kni-t8692.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-f24.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...r-b-l-f53.html

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş