Lütfen Ama Lütfen Cevap Verin. :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bodyceyhun tarafından 26 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bodyceyhun

bodyceyhun Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    3 Kiloluk 2 Dumbell İle Ne Kadarda Düzgün Hacimli Kollara Sahip Olabilirm Günlük Ortalama 50 Üzeri Protein Alıyorum Kilom 53

2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Bence evde çalışmak isteyen herkez 2 ay salona gitsin baştanki işi öğrenip evde boş boş çalışmayın

3. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Forum üyelerinden kahinlik beklemeyin "Forum Kurallarından Birisidir"

şuan yaşın 14 başlamak için iyi bir yaş (aşırı ağır kaldırılmadığı sürece) set sonları seni zorlayan bir programla çalışarak isteğine ulaşabilirsin. sadece hacimli kollar yazmışsın ancak vücudun bir bütün olduğunu unutma. Kollarla beraber bütün vücudu çalıştırmalısın :) zaten protein desteğiyle daha hızlı amacına ulaşabilirsin. Dediğim gibi şuan yaşın genç ama ilerde en azından bir dumbell seti alarak çalış 3 kg dumbell ilerde yetmeyebilir.. mesela ben 17 yaşındayım 2 kg , 3kg , 5 kg , 7 kg , 10 kg , 12.5 kg ağırlıklarda dumbell aldım barbel ve Z barda var... eger 3kg lik dumbell la set sonlarında yapamayacak hale geliyorsan devam et ama zorlanmıyorsan daha yüksek ağrılıkta bir dumbell almalısın... ama ilkkez bu spora başlayacaksan hareketleri öğrenmek için rahatlıkla kullanabilirsin o dumbell la

4. dardanos

dardanos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 aydır evde çalışıyorum sağ kolum 38.1 sol 37.6 ? Neden olmasın evde. Yeterli beslenme ve aletle düzenli çalışıldığında yol katedilebiliniyor. İnsanların şevkini kırmayalım. Herşeyin bir başlangıcı var. Salona git diyerek kestirip atmak inanın bu kişiye fayda sağlamıyor. Hiç yorum yazma daha iyi.

5. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    haklısın dostum bende 1.5 aydır çalışıyorum sağ kol--36.1 sol kol--35.7 10 gün sonra 3. ay programına geçiçem 10 gün sonra ölçücem bakalm ne kadar gelişme olmuş

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş