Lütfen 5 Dknızı Ayırıp Okuyun .

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve CoffeTime tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CoffeTime

CoffeTime Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 14 Yaşındayım Biliyorum Anlatıcaklarım Belki Yaşıma Küçük Diye Dalgaya Vurulucak Veya Size Saçma Gelicek.

8.Sınıf Ögrencisiyim Teogum İyi Geçti Çok Güzel Bir Liseye Gitmeyi Planlıyorum.Herneyse Ailem Sürekli Milleti Gösterip Bak Şu Şuraya Gidiyor Bu Böyle Yapıyor Diyor Senin Hiç Sosyal Aktiviten Yok Diyor.Kız Arkadaşlarım Var. Erkek Arkadaşlarımda Var Çevremde Sevilen Bir İnsanım. Onlarla Dışarıya Çıkmak İstiyorum Fakat Evlerimiz Hepsiyle Uzak Cok Ters Tarafta Oturuyorum.Gelebilcek Olanında İşi Cıkıyor . Çoğu Köyde Oluyor Çoğu Tatilde .Bunlar Sorun Degil Tabi.Benim Bir Arkadaşım Var Kız. Sevgili Degiliz Ama Onu Çok Seviyorum En Yakın Arkadaşım Oda Beni Çok Seviyor . 24 Saatin 20 Saatini onla konusarak geçiyorum . Benim Sevdigim Kız İle Çok Kötü Bir Ayrılmamız Oldu Ve O Günden Beri O Arkadaşımı Kıskanır Oldum . Onu Kaybedicem Korkusu Sardı İçimi . Oda beni kıskanıyor fakat bugun tartıştık onunla saçma bir nedenden. İnanın Çok Sinirlendim . Ve Ailemde Yine Herzamanki Baskılarıda Oldu Tam Gününe Denk Geldi Hayatımın En Sinirli Gününü Geçirdim.Hayatımda Kavga Etmeyen Ben En Yakın Arkadaşımla Kavga Ettim.(Korktugum İçin Degil Kavga Etmeyi Sevmem . Kalıplıyımdır ) . Anlatılmıyacak Kadar Stres Var Üzerimde Şuan Duvarları Yumrukladım Gezdim Yüzdüm Hiçbir Şekilde Etkisi Olmadı Sabah 9 Dan Beri Anlatılamıyacak Kadar Stres Var Üzerimde Şuan Aşırı Duygusal Ve Sinirliyim.Bu Durumdan Beni Çıkarıcak Tavsiye Vericek Bir Abim , Ablam Varsa İnanın Çok Sevinirim.

2. Eddgie

Eddgie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle buraya atılan yorumlardan seni, duygusal&sinirsel tavırlarından çekip alacak şeyler beklemek hata olur. Anlaşılan senin derdin kız ile. Annen/baban üzerine tuz biber olmuş. Sakin olup iyi analiz yapmalısın. İçini dökmek istediğin açık. Daha yaşın küçük. Bu tür durumlarda karşılaştığında ne yapman gerektiği hakkında kendini geliştirmelisin. Herkesin ilacı farklıdır. Bana sorarsan müzik dinler, sporda sinirimi atar ve ya elime kağıt kalem alıp içimi dökerim. Belli bi zaman geçtikten sonra yazdıklarımı okuyup ne kadar depresifmişim diye kendime gülerim;)

Sayfayı Paylaş