Kurban olayım yardım edin.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve proteinkafa tarafından 4 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    10 sene önce gögüs kafesi çukurlugundan ameliyat oldum . Doktor benim gögüsümde kemik olmadıgı için hafif çukurluk var ama kilo alınca dolar demişti ama çukur var yani kemik yok diyor du doktor bende askeriyeye girecem fakat spor felan dolar mı o çukur lütfen akıl verin

2. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Bende de kemik çıkıntısı var o bölgede :D bana kilo alınca dolar dediler çıkıntı belli olmaz dediler sende kilo alınca kesin belli olmaz bence.

3. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    G
    1 büyük elma sıgardı ameliyat olmadan önce ... Ameliyat oldum kemik yok dedi çukur var kilo alınca dolar dedi ama kilo alamıyorum. Sporla dolar mı ki

4. leonmik

leonmik Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Benim sol kafeste 3 Cm alanda çukur var. Elle yoklayınca belli oluyor ben buradayım diye bağırıyor onun haricinde fark edilmiyor. Seninde büyük olasılıkla kaybolur.

5. Elma Kurdu

Elma Kurdu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kunduracı göğüsü denen olay ile ilgili ise, ve çukur çok derin değil ise, spor yapara doldurabilirsin diye düşünüyorum. Benim göğüs kafesimdede yaklasık 1-1.5 cm kadar çukur var çok belli olmuyor bb'ye başlayarak tamamen kapatmayı hedefliyorum. Ama "kemik yokmuş" kısmını anlayamadım. Ve "askeriye" derken Harp Akademilerimi ?

Sayfayı Paylaş