Kurban Bayramı Mı? Protein Bayramı Mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve crescent tarafından 31 Aralık 2005 başlatılmıştır.

1. crescent

crescent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kurban bayramı geliyor düşünceleriniz neler? Eğer et zehirlenmesi diye bir şey yoksa komple dana yemeyi düşünüyorum :) kavurma felanmı yapsak dondurupmu saklasak? Bir bodyci olarak ilk kurbanım bu cok heyecanlıyım :p

2. crescent

crescent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada hemen belirteyim ben kurbanda aşagıda gördüğünüz hayvanı kesiyorum. hepinizi yemege beklerim.[​IMG]

3. crescent

crescent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yukardaki hayvanıma kesmek için ortak arıyorum. İlgilenenler mesaj atsın. Ben body işine cok fazla kafayı takan biri değilim ama merak ettim içinde cok yararlı proteinler hormonlar felan oldugunu bilseydiniz ve sadece bu hayvandan bunları alabilecek olsaydınız, aranızda yukarıdaki böceği yiyecek olan varmı? Valla beni mr olimpia yapsa yine yemezdim. Yiyene de saygı duyarım :)

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.239
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Güzel bir monolog ;)

5. crescent

crescent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman ben monologu sürdüreyim :)

Vay dostum harika bir resim nereden buldun bunu senin gibisi yok bu forumda tebrikler tebrikler ! Mesajlarını ilgiyle takip ediyorum. Devam devam hiç durma lütfen. Neden seni admin yapmazlar hiç anlamam.

6. crescent

crescent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için sagol canım ben sizler için varım datlım.

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.062
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    NE OLUYOR BURDA CRESCENT :!:

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    akli sira geyik yapiyor senin mekan da usta

9. crescent

crescent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saydamcıgım başka şeyleri söylemeyeyim sadece şu yeterli, zamanında ösym nin yaptıgı yüzbinlerce kişinin katıldıgı sınavlarda türkiye birinciliğim vardır bu konuya hiç girme iyidir benim aklım sen merak etme.

Konu dışı geyik alanımız değilmi zaten? Hatta tam olarak şöyle yazıyor ana sayfada

"Geyik alanımız, Buradaki başlıklara uymayan her türlü mesajınızı buraya yazabilirsiniz"

Geyik alanında saydam pek begenmesede "aklım sıra" geyik yapmamdan daha doğal bir şey olabilirmi? Başınada yazmışım "ben monologu sürdüreyim" diye sonunada gülme işareti koymuşum daha ne yapayım bilmem.

10. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.239
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Böyle bir çıkışa ne gerek var?! Saydam'ın altında boşuna adminin sağ kolu yazmıyor, bu sitede hangi bölümün ne amaçla açıldığı biliyordur zaten. Bu tarz laflarla olayı kızıştırmaya gerek yok. Zaten bu forumda insanlar mod ve adminlere laf söylemeye bayılıyor nedense, normal bir üyeye gereken saygıyı gösteriyor ama karşısında görevli birini bulunca hemen tartışmaya giriyor(bu kısım Crescent'a söylenmiş değil genel bir gözlem). Bu görevliler ne söylerse doğrudur demek değil ama işyerinde normal bir çalışanlamı daha düzgün konuşursunuz yoksa patronlamı?

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    arkadaslar bazen insanlarda görevini yapanlara karsı bir eksiklik vardır bu hayatımızda hep olmuştur örnek gorevli sıraya gecin der biz ne sırası deriz yada görevli ders anlatır dinlemeyiz bizim bu yaptıklarımız neden o benden ustun zihniyetidir neticede görevli konuşur vede dinler görevli bilirki hep karsına anlayışlı insan cıkmayacaktır görevli bilirki görevi düzeni çizgide tutmaktır o yuzden gorevlilerin yada yöneticilerin sabrını deniyorsanız bu yanlıştır cunku onlar sizler için var saygı karşılıklı olursa paylaşım zevkli hale gelir

12. crescent

crescent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Görevliler görevini yapsın tabiki ben "kendi aklı sıra geyik yaptıgını sanıyor" ifedesi nedeniyle cevap verme ihtiyacı hissettim. Sonucta burada bir küçümseme söz konusu. Neyse arkadaşlar ben bu konuda yorum yapmayayım bu başlık silinsin en iyisi.

13. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu samimiyet nerden gelıyor pek anlayamadım.ayrıca burda osym bırıncılıgının pek anlam ıfade ettıgını sanmıyorum.olsa olsa vucutgelıstırme sampıyonlugunun burda bır anlamı olurdu.eger konuyu tekrar okursan sana kızmadım,kurtlar vadısı uzerınden bende bır esprı yaptım zaten kızsam kızgın surat koyardım ama sen bence anladın benım espırı yaptıgımı nede olsa sen osym bırıncısısın...

14. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    bol reklamlı bir yazı var burada bence crescent arkadaş biraz reklamcı :lol: :lol: :lol:

15. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ooo cok iyi gøzukuyor o bøcek iyice bisirirdim yerim simdi protein iyi sanirim onun :D

Sayfayı Paylaş