Kuran'ı Kerim'de Vücut geliştirme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Rambo16 tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Beyler Kuran'ı Kerim'de bi çok şeyin gerçekleşeceyi önceden belirtilmiş ve tesadüfsüz olarak yazılmıştır. Ömer ÇELAKIL'ın yazılarını, programlarını takip edenleriniz bilirler.
    Kuran'da protein tozuyla ilgili bişey vardı tam hatırlayamıyorum benim bu konuyu açmaktaki amacım Kuran'ı Kerim'de sporumuzla ilgili olarak belirtilen şeyler varsa burda toplamak herkes bildiğini araştırdığını buraya yazsın şimdiden teşekkürler.

Not:Bu konuyu gereksiz görüp taş koymak isteyen olursa burada mesaj kalabalığı yapmayıp, pmle görüş bildirirse sevinirim.

2. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    arkadaşım bence dininiz ne olursa olsun tüm kutsal kitapları okuyun ve bilin okumuşsundur belki bilmiyorum yanlıs anlama beni ama okumak ve bilmek en iyisidir..
    dinlerin böyle birşey olduğuna inanmıyorum açıkçası bu kadar detay ve ayrıntı aramayın..kuran'ı kerim de diğer tüm ilahi dinler gibi özünde temel ahlak etik kurallarından iyi ve kötünün haram ve helalin tanımından bahseder bedenimizle alakalı olarak ise özetle bedenimizin bizlere verilmiş birer nimet olduğunu ve ona iyi davranmamız gerektiğini söyler..gerçekten bu başlığı açarken ne bekliyordun?lütfen bana kızma ama gerçekten çok absürd geldi bana yani böyle bi detay bireysellik yok dinde..alabileceğin kapabileceğin yoruma tabi bir çok şey bulabilirsin ..ama bunu bu platformda acmak ve yaymak yerine oku ve arastır göreeksin ..
    www.kurandaara.com
    bu websitesinde kelime yazarak kuran'ı kerim içinde geçip geçmediğini bulabilirsin..yaz bakalım aklına ne geliyorsa vücut geliştirme vs. çıkacak mı arama sonuclarında?
    bunlara takılma bence

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:45 ----------

ömer çelaklıl dediğiniz kişide şarlatandır bu arada arkadasım herkesin herşeyi yorumlaması için allah bizlere akıl bahşetmiştir kuran , incil , tevrat vs bunlarda dahil olmak üzere..aklımız ve mantığımız her zaman bizimle olsun

3. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Ömer Çelakıl'ın şarlatan olduğu sonucuna nasıl vardın çok merak ettim pasha ??

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:26 ----------

4 Kutsal kitaptan bolca bahsetmişsin pasha bu iyi bişey ama maalesef diğer 3 kitap zamanla bi takım yanlışlıklar sonucu bazı bilgilerini kaybetti ve o bilgiler o dinlerdeki din adamları v.b. kişiler sayesinde toparlandı ve günümüzde 3'üde Allah'ı Teala'nın emirlerini tam olarak yansıtmıyor ve bu yüzden Hz. Muhammed'e (s.a.v.) Kuran'ı Kerim indirildi şüphesiz doğruları yazan Kuran'ı Kerim'dir ve İslam doğru yoldur.Yine sende kızma ama bende Kuran'da bireysellik aramıyorum dünyada milyonlarca kişi vg yapıyor ve bu bireysellik değil Kuran'da protein tozu ile ilgili bi ayet yada başka bi bilgi olduğunu okumuştum protein tozundan bulamaç olarak bahsediliyor ve Allah'ın nimetleri anlatılıyordu.Ayrıca internette biraz araştırırsan Çelakıl'ın şarlatan olmadığını fark edeceksin yine inanmazsan bu akşam fox ta Şifreler programı var onu izlemeni tavsiye ederim iyi gelişimler..

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    9.2. Irkçı, politik, dini baskı içeren konular açmak, mesajlar yazmak yasaktır. (Avatar, imza ve kullanıcı adları da bu kurala tabidir. Siyasi parti /oluşum, dini ya da ırkçı amblem ve logolar-resimler kullanmak yasaktır. Kural ihlalinde ilgili materyal üyeye bilgi verilmeden silinecektir.)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş