Kunduracı Göğüsü Ve Ameliyat Videoyu Mutlaka İzleyin

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve hsd tarafından 15 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    kalkan333 ve kvb bunu beğendi.
  2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    EMEĞİ GECEN HERKESE TESEKKUR özellikle red dragona izledim ve gercekten uzucu her zaman halimize sukretmeliyiz

bu kaynak eşsiz bir kaynak ve çok önem taşıyor HSD DOSTUM önemlilerin arasına koyarmısın rica etsem

kalkan333 bunu beğendi.
  3. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar bu nedir yahu ?

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    izlemedinmi videoyu izle bu göğüs doğuştan anatomiyle ilgili ve nadirende olsa oluyor kunduraca göğsü

5. Eglencelog

Eglencelog Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ameliyat öncesi videoyu izledim. Çok yararlı oldu teşekkürler...

6. Tim Duncan

Tim Duncan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla beyler bende de kunduracı göğsü var ancak bu resimdeki baya içeri göçükmüş .. benimki bunun yarısı kadar falan ... o yüzden body çalışarak en azından görüntüdeki bozukluğu gidermeye çalışıcam ... göğüs ortasını çalıştırmak ve ordaki boşluğu doldurmak için ne tür hareketler yapmam gerekiyorsa buraya yazar mısınız ?! birkaç üyemiz bana yardımcı oldular ama değişik bilgileri olan da yazsın lütfen..

7. RoCk KoPaT

RoCk KoPaT Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MérZiF0n PoWéR HoUsE
    allaha şükür öle bi sorunumuz yok ilk defa gördüm bu göğüs yapısınıı tşklerr...

8. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bizim sınıfta bir arkadaşın gögüsleri de aynen böyle. Ama sende kunduracı gögsü varmış desem bana inanmayacaktır. Aynı şekilde küçük kardeşinde ve babasında da var. Sonradan olması da pek mümkün değil zaten. Kunduracı gögsü olanlara geçmiş olsun. Jinekomasti nasıl bir belaysa bu da onun kadar bela bir hastalık.

9. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten basit bir operasyon degil.. o iceri sokulan metallerlede rahat edebilecegini dusunemiyorum ancak sonuc gercekten guzel

10. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Arkadaşımla konuştum; o doktora gittiğinde bu plakanın 1 ay ile 3 ay arası kalmsaı ve bu süre zarfında sürekli yatması gerekiyormuş. Ameliyat yaptırmaya niyetlenmiş; ama doktor: sadece estetik amaçlı yaptırıyorsun, iz kalacak, acı çekeceksin, sağlığın da bozulabilir vs..." demiş. Çok zor bir ameliyat olduğunu söyledi bana. Jinekomastiden daha zor bir durum gerçekten ki böyle bir ggösü tedavi ettirmeden, body yapmak ve gerçek anlamda estetik beklentiler içine girmek ütopik olur bence.

11. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38

Dostum jinekomasti bunun yanında nur nimet.Benimde bir arkadaşım vardı çocuğun kaburgalarının alt kısmı yani bitimi bariz şekilde dışa kıvrıktı. Halimize şükretmeliyiz.

salvadore_xp bunu beğendi.
  12. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Bahsettiğin arkadaş böyle miydi?

http://img375.imageshack.us/my.php?image=dsc01326dsfsxd9.jpg

http://img158.imageshack.us/my.php?image=dsc01325adsasdasdsaduk8.jpg

http://img380.imageshack.us/my.php?image=dsc01327aaaaabe8.jpg

Aslında benim de body'e başlamaya iten başlıca sebeplerdendir bu kaburga sorunu. 176 boy, 57 kiloyum 4 aydır bb yapıyorum. Başlamadan önce 50 kiloydum ve göğsümün ortası çocukluğumdan beri belirgin bir şekilde göçüktü. Kilo aldıkça kapanır diye umuyordum ama sanırım haklıyım görünene göre. Ama bu sefer de alt kaburgalarım sorun olmaya başladı. Oraların görüntüsünde de düzelme var, daha zayıfken çok daha kötülerdi baya belliydi. Yaklaşık 70 kilo vs olduğumda ve yeterli kası yaptığım taktirde düzgün bir görüntü sağlayabilir miyim acaba? Özellikle bench presse yattığımda kasıldığım için orası sivriliyor ve kötü bir görüntü sağlıyor. Dar bi gömlek ya da tshirt giydiğimde de dikkat edersem belli oluyor. Başkalarının farketmesi göğüsler geliştikçe daha da zor oluyor ama ben artık tamamen normale dönüşmek istiyorum görünüş olarak...

Son düzenleme: 15 Ekim 2008
  13. vbnm

vbnm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bu koyduğun resimler yeni halin mi? o göğüs çukuru o kadar kapandımı yani?.. bundan önce nasıldı ki..

14. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    aslında bu resimlerden pek belli olmuyor fazla yan durmuşum. bu resimler body'de birkaç aylıkken çekilmiş resimlerim. bundan çok daha iyiyim şimdi..

15. vbnm

vbnm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman senin fazla çukur değilmiş. bu resimde pek bişey yok.. eğer burdakinden daha önce daha çukursa. neler yaptığını banada anlatırmısın. hangi egzersizleri yaptın göğüsün için

16. vbnm

vbnm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    TuGhAn soruma cevap vericekmisin?. bekliyorum

17. nio

nio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar merhaba, benimde göğüs yapım kunduracı göğsü şeklinde çocukluktan beri bit sağlık problemim olmadıgı icin sadece estetik açıdan ameliyat olmamak için yüzme ve bb yapıyorum. Bildiğiniz gibi bizim göğsümüz normale göre daha geride, yıllardır yaptığım bench press, Decline Bench Press, Dumbbell Bench Press, Incline Dumbbell Bench Press, Decline Dumbbell Bench Press, Dumbbell Flyes, hareketleri göğüsümün ortasını doldurmaya yetmedi. Ama yan ve üstlere faydası oluyor . Orta göğüsü çalıştırmanın ve şişirmeyi başardıktan sonra kimse ameliyat olmaya gerek duyacağını sanmıyorum.

Bu konuya değinen arkadaşlara teşekkür ederim. Lütfen bu sorunla karşılaşan ve tecrübe eden arkadaşlar bana yardımcı olabilirmi ??

18. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar ben saol göğsüm sağ göğsümden daha ilerde özellikle üst göğüs kaslarında gözle görülür fark var kunduracı gibi değil ama elimle kontrol ediyorum sanki sol göğüs kafesim sağ göğüs kafesine nazaran daha ileride, hiç böyle birşeye rastladınız mı?

19. nio

nio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    istanbul

Evet bende de sag gögüs , solun ilerisinde buda sol gögüs kafesinin sag göğüs kafesine göre daha iceri egimli olmasından dolayı sol gögüs daha basık duruyor onun icin orta gögüs haraketleri calısıyorum sürelki bakalım bu işe yarayacak gibi..

20. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    normal bb'cilerden bi farkı yok yaptığım programın. ama yine de istersen yazayım;

bench press: 4x8
    incline dumbell press: 4x8
    dips: 4x max
    dumbell fly: 3x12

bir de diğer resimlerde pek belli olmuyor, sana en belirgin fotolardan birini gösteriyim:

gördüğün üzere altta çıkıklar da var, karnımı içime çekip sıkmadığımda bu şekilde belli oluyorlar...

Sayfayı Paylaş