Kunduracı göğüsü sonrası hayal kırıklığı :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve drokinn38 tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. drokinn38

drokinn38 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 kez kunduracı göğüsü oldum küçükken şimdi yaş 19 fakat spora yazılacagım fakat benim göğüsün ortası çukur doktor orada kemik yok demişti bana ve meme ucunda ve göğüs ortasında kemik yokmuş acaba spora yazılsam orası dolar mı yoksa zayıflıktan mı doktor kilo aldıkca dolar orası merak etme demişti bende kafama çok takar oldum hayalim askeriyeydi fakat göğüs çukur oldugu için çok morelim bozuk :/ bende kendimi spora verecem yaz tatilinde body e gitmeyi düşünüyorum ama ne olacak bu göğüs düzelir mi . ?

http://i.hizliresim.com/n7bOra.jpg

http://i.hizliresim.com/3DOEAj.jpg

ayrıca sol göğüsümün altında ameliyat izi var o yüzden orantısız duruyor ve foto kalitesi düşük k.bakmayın :/

ve boy 183 kilo 59 ekmorf vücuda sahibim.

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Ben de de ayni sikinti var , duzelir , toparlar en azindna ben de toparladi.

3. Snowblind

Snowblind Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Turizm
    Çevremde iki tanıdığımda da aynı durum vardı.Birisi Amcaoğlu diğeri de iş yerinden arkadaşım.İkisi de yaklaşık iki - ikibuçuk yıldır aynı salona gidip spor yapıyorlar.Bırakın çukuru,sanki sonradan iki göğüs daha eklemiş gibi duruyorlar şimdi.Kesinlikle bir sıkıntı olmayacağına inanıyorum.Gerekli sabrı ve azmi gösterirseniz orası dolar da taşar da.

Sayfayı Paylaş