1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Kunduracı göğüsü ameliyatı oldum fakat halim harab :(

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve drokinn38 tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. drokinn38

drokinn38 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 kez kunduracı göğüsü oldum küçükken şimdi yaş 19 fakat spora yazılacagım fakat benim göğüsün ortası çukur doktor orada kemik yok demişti bana ve meme ucunda ve göğüs ortasında kemik yokmuş acaba spora yazılsam orası dolar mı yoksa zayıflıktan mı doktor kilo aldıkca dolar orası merak etme demişti bende kafama çok takar oldum hayalim askeriyeydi fakat göğüs çukur oldugu için çok morelim bozuk :/ bende kendimi spora verecem yaz tatilinde body e gitmeyi düşünüyorum ama ne olacak bu göğüs düzelir mi . ?

http://i.hizliresim.com/n7bOra.jpg

http://i.hizliresim.com/3DOEAj.jpg

ayrıca sol göğüsümün altında ameliyat izi var o yüzden orantısız duruyor ve foto kalitesi düşük k.bakmayın :/

2. Bdgrc

Bdgrc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bu konuyu ameliyat olduğun doktorla konuş

3. ClaW

ClaW Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    arkadaşında dediği gibi önce doktoruna danış eğer problm yoksa ben başla derim.çokta sıkıntı yapma geçmiş olsun

4. vertuuu

vertuuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    senin gibi bir tanıdığım daha var bu ameliyatı olan, ancak spor yapıyor yaklaşık 3-4 yıldır ve vucudu muazzam derecede iyi. ama tabi o cukur yok oluyo mu dersen onda gördüğüm kadarıyla hayır..

5. serkansu

serkansu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim yeni görüyorum aynı şeyleri bende yaşadım askeriye almadılar bu arada 1 yıl kadar bi süre spor a gittim body yaptım doktor kilo alırsan geçer felan demiş geçmiyo açık konuşmak gerekirse hatta yağ dan dolayı büyük gözükür bende olucam 1 ay sonra kadar inş umduğum sonuçları alırım

Sayfayı Paylaş