kulunç ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve penaman tarafından 27 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. penaman

penaman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    omuz idmanında barı enseye indirirken bir anda sol kuluncumda bi acı oldu inatlaştım seti tamamlıcam diye en sonunda müthiş bir ağrı oldu.sol kulunçtan boynuma ağrı vurdu boyunumu hareket ettiremez hale geldim 1-2 saate ve ağrı kendini aştı bir hafta dinlendim tekrar basladım spora bu seferde barfiks çekerken aynı yer yine ağrıdı ve yine 4 gün kadar ağrısını çektim.boynumu kımaldamıyordum ve sol kulunçtan boyna vuruyodu ağrı.12-13 gün oldu yapmıyorum spor tekrar ederse diye (bu moralimi oldukça bozuyo)neyse daha önce başına gelen var mı ne zaman tekraradan devam etmeliyim yardımcı ne olmuş olabilir?

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    hastaneye gittiğinde yüksek olasılıkla kas spazmı diyip 1 kas gevşetici bide voltaren merhem verip sıck tutmanı öneriyorlar. Her ihtimale karşı bir doktora görünmende fayda var.

3. penaman

penaman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hastaneden yeni geldim doktor sende kas ağrısı var diyip yolladı.şuan hiç ağrım yok ama başımı arkaya yasladığım zaman ağrı oluyor elim kolum küçüldü gibi hissediyorum fenayım ya :D

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    bazen çok inatçı olabiliyor bu ağrılar. Uzun süre geçmeyebiliyor yani. sebepleri ise üşütme , sabit bir durumda uzun süre kalma(ofis çalışanı) , veya ağırlık çalışmasında zorlama . sen mümkün olduğunda sıcak tutmaya zorlamamaya bak. diğer bölgelerini çalıştırabilirsin, antrenmanları bırakma . Geçmiş olsun

5. penaman

penaman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginiz için öncelikle teşşekkürler.yalnız bu durumda sırt çalısamıcam omuzda çalısamıcam evde spor yapıyorum salonuda bıraktığım için göğüs ve kol mu çalısıyım sadece nasıl bir program izlemeliyim sizce

Sayfayı Paylaş