Kullanmak istediğim supplementler hakkında yardım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Schwarzeneger tarafından 29 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Schwarzeneger

Schwarzeneger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba,
    Konuyu doğru bir yere mi açtım açıkçası onuda bilmiyorum henüz hala yeniyim :(
    Sporda 7.ayım ve yaza girerken definasyon ağırlıklı beslenme ye ve antrenmana başlamak istiyorum ufaktan.Bunun için iyi bir beslenme programım var açıkçası.Fakat bunun dışında bazı ek yardımcılar almak istiyorum.Optimum gold standart whey biteli 2hafta oldu.
    Şimdi almayı düşündüğüklerim : Multipower Isolate Whey,Scivation Xtend ve bir taraftan hacim yapmama yardımcı olsun diye Universal GH-Max almayı planlıyorum.Aslında L-Arginin ve L-Ornithin alacaktım ama bunu gördüm ve çok iyi yorumlar yapılmış
    Sizce bunları kullanmam iyi mi olur yoksa başka ürünler mi tavsiye edersiniz?Yani varsa iyi kötü yorum ve tavsiyelerini duymak isterim.Özellikle Universal GH hakkındaki düşüncelerinizi.Yararlarını ve etkilerini forumda okudum.Fakat belki benim için uygun olmayabilir diye sorayım dedim.Onun yerine alternatif bir şey önerirseniz diye.Birde acaba kalp ritmi ve kalp üzerinde olumsuz etkiler varmıdır ?

Yanlış bir şey söylediysem affola,Teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş