Kullanma Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zet_oscar tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zet_oscar

zet_oscar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar herkese basarilar diyorum..tecrübeli arkadaşlardan supplementler kullanımı hakkında bilgi edinmek istiyorm. .

Elimde olanlar. .
    1 dymatize super mass gainer
    2 nutrex muscle infusion black
    3 universal nutrition 2700
    4 weider glutamine 400 gr
    5 weider pure creatine
    6 ultimate bcaa 12000
    7 B Komplex vitamin

Yas 29 boy 1/85 kilo 78
    Kilo almam gerektigimin farkındayım malesef zor kilo alan bie yapim var.tiroid bezlerim hızlı çalıştığı için kilo almak zor benim içindi ama dr kontrolünde kullandığım ilaçla düzene giriyor yavas yavas kilo alabiliyorum..
    Uzun yıllardır çeşitli sporlar yaptım 1 yıldır ara ara vücut gelirtirme ile ugrastim ama suan devamli hale getirdim ve ciddi anlamda ilerleme kaydettim...

Bu elimdeki ürünleri sizce nasıl kombine etmem gerek tavsiyelerınizi bekliyorum..

Aklımdaki kullanım Şekli

Sabah ac karnına 1 ve aksam yemeginden sonra1 ölçek gainer

Spor öncesi ve sonrasi 1 ölçek protein 5 gr Glutamin 5 gr bcaa 2 ad. amino

1 ci hafta 1 cay kaşığı kadar hergün 2ci hafta 2cay kaşığı weider cratine 3 hafta bos dinlendirmek
    B Komplex dinlenme günlerinde 1ad

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş