Kullandigim Supplement Urunleri

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve buraktemiz tarafından 26 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    Yas 19
    Kilo : 76 kg
    Yag orani : %9.2

Kullandigim supplementler;

Optimum Nutrition %100 Whey Protein Gold Starndard
    Optimum Nutrition %100 Casein Gold Standard
    Universal Animal Pak
    SciVation Xtend
    BSN N.O X-PLODE
    Optimum Fish Oil Softgels

Hafta da 4 gun Work-out 3 gun dinlenme olarak geciriyorum , dinlenme gunlerinde 30 dakikalik cardio kosularim mevcuz.

Oncelikle yaklasik 5 aydir yanlizca ON urununun Proteinini kullanmakdaydim ve 1 aya yakindir diger urunler pesinden geldi , Suanda BSN urununun nox performance arttiricisini kullaniyorum , ben acikcasi memnunum urunden , ictikten hemen 15 dakika sonra vicudunuzdaki kipirtamadi dislerinizdeki titremeyi hissediyorsunuz ve hicbir turlu yorulma etkisi olmadan sporunuzu yapip bitiriyorsunuz ve herhangi bir yan etkisini de gormedim , ancak cok met edilen Jack3d urununu gelecek ay alip deneyecegim gercekden sirf merakimdan denemek istiyorum , urunun ozelliklerine bakdigim da NOX urununun 4 de biri derece de icerige sahip bir urun nasil bu kadar goklere cikartiriliyor gercekden meraklar icerisindeym bunu deneyip gorecegiz
    ON'nin casein urunu gercekden cok gerekli bir urun , cunku normalde kullandiginiz protein kana cabuk karisip isleyen bir protein ancak bu urun sizin uykuda kaybettiginiz kaslara engel olmaniz icin birebir , cok basarili ve cok memnunum suana kadar .
    Amino asit olarak SciVation Xtend urununu kullanmakdayim ve bir sporcu tanidigimin tavsiyesi uzerine aldim , aslinda Universal Atomic 7 almayi dusunuyordum ancak bu urunun daha iyi oldugu soylendi suan da cok olmadi kullanmaya baslayali ancak cok da kotu bir urun oldugunu dusunmuyorum , bu konuma yorumlariniz da cok memnun kaldiginiz bir amino asit urunu varsa lutfen soylemenizi rica ediyorum amino asitler hakkinda pek bilgiye sahip degilim
    Multi vitamin olarak Animal Pak urununu tercih ettim , icmesi bir eziyet tam 11 hapi ancak gercekden inanilmaz kuvvetli bir urun , spor oncesinde NOX ile yuvarliyorum ve gercekden verdigim parayi sonuna kadar cikartiyor , yaklasik 1,5 aydir kullaniyorum cok hasta olan biriyimdir soguklarda ve yasadigim yer Amerikanin en soguk yerlerinden ancak su son 1,5 aydir hicbir turlu hastaliga yakalanmadim , okul , is , spor salonu cok yorardi beni ancak bu urunden sonra hicbir turlu yorgunlugum olmuyor cok dinc tutuyor .ancak onceden kullandigim ON sirketinin urettigi Opti-Men multi vitamin urunu de cok basarili bir urundur gercekden Animal Pak ile suana kadar kullandigim en iyi multi vitamin urunleri .

Sorularim olacak size ;
    Gercekden Jack3d urunu NOX urunune nazaran daha iyi bir urun mu cunku icerisinde bir servisinde Jack3d da 4.3 mg Nox urunun de bir servisde 19mg Proprietary Blend bulunmakda bu kadar farka ragmen gercekden jack3d urunu daha mi iyi ?
    Amino asit secimin de bana yardimci olurmusunuz , suan da kullandigim amino asite nazaran daha iyi bir amino asit var mi bildiginiz ?

Urun siparisi ve denemem de hic zorluk cekmiyorum Turkiyedeyken urun siparisi cok pahaliya patliyordu ama suan Amerika da yasiyorum , Onereceginiz urunleri merakla bekliyorum Simdiden tesekkurler.

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş