kullandıgm takviyeler sizce yeterli mi ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve onur163 tarafından 16 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. onur163

onur163 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaklasık 2,bucuk ay önce spora basladım daha öncesınden kıckboks geçişim de var baslamadan önce ölçüldügümde omuz 112 pazu 31 gögüs 91 bel 76dydı 2.ayın sonunda ise omuz +10 cm pazu +4 cm göğüs +6 cm bel ise -1 cm di. her sey normal aslında cok iyi ölçüde alıyorum ama benm sıze sormak istediğim kullandıgım takviyeler iyimi yada baska bsey içsem daha iyi olabilrmi?
    hardline bcaa + hardline creatine ve protein tozu kullanıyorum sizce kullandıklarım iyi mı yoksa baska ürünler kullansam daha iyi parçalı vücuda sahip olabilrmiyim

2. brhmcr

brhmcr Guest

Daha iyi parcali vucuta sahip olmak supplementlerin maarifetleri degil,siki bir beslenme, idman ve dinlenme uclusunun maarifetleridir.

2.5 ayda bu kadar supplement zaten onermiyoruz. Ancak kullanmak tercihindir.

3. onur163

onur163 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ancak kickboks antrenmanlarımdan sonra salonda vucut gelıstırme aletlerı oldugu ıcın onlarda da calısıyodum yaklasık 1 bucuk yıllık tecrubem ve calısmam var bu spor ıcın suan vucudum cok ıyı ve tatmın edıcı aslında herkesın dıkkatını kolayca cekıyo ancak ınsanoglu ıste oldukca daha cok olsun ıstıyo bcaa yerıne amıno asıt alsam daha mı ıyı olur sızcede ? bı kac kısıden duydum bunu daha once ve guc arttırıcı almalımıyım sızce de omuz da gayet ıyı basıyorum 80-90 kg oldurmuyorum ancak benchpress de en fazla 65 kg civarında basabılıyorum

Değerli üyemiz;
    Lütfen mesajlarınızda yazım şekline dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2012

Sayfayı Paylaş