Kullandıgım supplementler ve tavsiyeleriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve XxBody tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar 18 yasındayım boy 1.75 kilo 79. bundan yaklasık 1.5 sene öncesi 105 kiloydum body e baslamak için 79 kiloya kadar düştüm ve 1 seneye yakıno larakda body building yapıyorum.Tabi 105 kilodan düşünce 79 kilodayken hafif bi göbek kaldı. Kullandıgım supplementler ise gunde 5 gr cretain , 10 gr glutamin , günde 8 tablet universal amino 2700 (antreman gunlerinde) ve ultimate whey prostar. her gün 2 porsiyon. Mayıs ayında clembuterol + efedrin kombinasyonu yaparak definasyona giricem.Ozamana kadar kütle için çalışıyorum. Acaba bu supplementlerin ozellikle amino ve whey in aldıgım miktarları sizce yeterlimi. ve bunların yanına birşey eklemem gerekirmi? mayısda efedrin + clembuterol kürüde girecegimi hesaba katarsak suan için şimdiden göbek için mekik düşında ( mekiği her antreman zaten yapıyorum) cla yada o tur bir supplement almak mantıklımı? Bence efedrin ve clembuterol güçlü bir definasyon olucagından cla veya ekstra bi supplementi simdiden almadım. Ve son olarak bu definasyon zamanında bu kullandıgım supplementlerin yanına ekstradan nitro veya onun gibi birşey almam gerekirmi? Bu sorulara cvp verebilirseniz mutlu olurum. Karışık olduysa toparlayayım.

1-boy 1.75 kilo 79 gunde 2 porsiyon whey glutamin creatin ve 8 tablet amino yeterlimi?
    2- efedrin + clembuterol definasyonunda ekstra bi supplement alınması gerekirmi
    3-Suan için kullanmaya baslasam animal pak mı yoksa animal pump mı benim için daha etkili olur.

Şimdiden tesekkur ederim.

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    kim dedi sana efedrin ve clen i ne olduklarını biliyor musun? oldukça tehlikeli ve ileri seviyedeki kişilerin dikkatle kullandığı ilaçlar.

3. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    1-Kişiye bağlı birşeyt olsada yeterli
    2-Kalbine hiç önem vermiyorsan ve ölüm benim için problem değil diyorsan kullan
    3-Farklı ürünler ama Pak komplike bir ürün

4. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki ne olduklarını biliyorum efedrin i daha öncede kullandım. bu sporu daha oncede aralıklı olarak yaptım clem ide gunde 7 tablet alıcak değilim ilk gun 1 2. gün 2 sonrada 3 de sınırlandırıcam. Yani öyle bi msj yazmıssınızki içersen ölürsün gibi birşey cıkıyor buradan. Tam anlamıyla bilgisi olan arkadaslardan yardım istiyorum. tesekkur ederim

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    efedrinden ölen o kadar kişi var ki. steroidlerden bile zararlı olduğundan bahsediliyor. 18 yaşında iken metabolizman en hızlı şekilde çalışırken bunlara ihtiyaç duyman çok saçma. celbuterol de eklemişsin. yakında tiromel de alırsın. daha önce de kullandım diyorsun efedrin. kimbilir kaç yaşında başladın.

6. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    Ne olduklarını biliyorum demişsinde benim burada itirazım

clen+efedrin demişsin..

Bunları kombine yapmak aşırı tehlikeli..Birini seç ki oda bence clen olmalı hatta ventolin

7. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam efedrin i kullanmıyacam arkadaslar bir kac kişiye daha sordum efedrin i kullanma dediler. ancak canım sıkılırsa arada bir atarım oyle yarım tablet falan :)

Sayfayı Paylaş