kullandıgım supplementler hakkında fikirlerinizi alabilir miyim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve waleron tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. waleron

waleron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Selam arkadaşlar 1 yıldır body ile uğraşıyorum ölçülerim ve fiziğim güzel 1.88 boy 95 kilo 12 yag orani omuz 128 kol 39 bel 85 vs. Kullandiklarim kae şöyle o.n whey , universal casein , universal beef amino , multipower bcaa , bsn noxplode , mhp glutamine , hardline creapure kreatin ve arkadaşlar yağ orani düşürüp define olmak için de multipower liquid lcarnitine weider thermocaps ve hardline cla kullanıyorum ve gidişat çok güzel yag yakicilari son q haftadir ekledim küre ama etkiler gözle görülür hissedilir cinsten. Evet ne düşünüyorsunuz ?

2. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Sen ne yapmışsın ya bütün supplementleri almışsın dikkatli ol vücuduna zarar verebilirsin özellikle hem no xplode hemde weider thermo bir arada kullanılmamalı.

3. waleron

waleron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Valla kullanıyorum ama bi zararı yok şimdilik ölmedim daha :)

4. alideniz00

alideniz00 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Okuyorum
    Yer:
    Adana
    çok abartmaya gerek yok arkadaşım pekte oranlı birbirini destekleyen supplemenler kullanmıyorsun .

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ben mesela, hem whey hem casein kullanırken bir de yanına amino asit almanın mantığını anlamıyorum. Hatta en hızlı sindirilen protein dediğimiz whey bile boş mideye alındığında saatte 10 gr hızıyla kana karışıyor, mide-bağırsak doldukça daha da azalıyor bu hız. Gece yatmadan casein almayanların da bundan zarar gördüğünü görmedim hiç. Karnitinle ilgili bilimsel araştırmalarda çelişkili sonuçlar geliyor, etkinliği ispatlanmadı vs. vs...

Bir protein tozu dışındakilere gerek olduğunu sanmıyorum ama madem bu şekilde kullanıyorsunuz çok su için, çok bol hem de.

6. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    Yağ yakıcı ürünler ile kreatin bir arada kullanılmaz. Normalde sonucun gözle görülür olmaması lazım. Kreatin vücutta su tutarken sen vücuttan su atmaya yağ atmaya çalışıyorsun en azından nox ile creatini bırak define olmaya başladıysan. Programını biraz daha kardiyoya kaydır öyle devam et ve mutlaka Kreatini çıkart !

7. onerkaya

onerkaya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Side, Antalya, Turkey
    Melcan haklı creatine ile yag yakicilar bi arada olmaz; yağ yakıcı ürünlerin 3 unu ayni anda alman cok mantiksiz. Kardiyonu ayırıp o gun sadece thermo capsule kullanman yeterli, diğer gunler supplement kullanımın yağ yakici olmadan devam etmeli.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş