Kullandığım ilac hakkında

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve redk tarafından 17 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. redk

redk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar
    1 sene once dikkat eksiklii sikayeti ile doktora gittim.Bana bir ilac verdiler adini soylemek istemiyorum fakat kirmizi receteli bir ilacti.Bu ilaci kullanmaya basladim yaklasik 2 ay oldu.Baslamadan once 89 kiloydum suan 78 kiloyum.İlacin yan etkisiymis.Cok fazla istahsizlik yapiyor.Bunun bir zarari olur mu?Ben bunu olumlu yone cevirmek istiyorum .Mesela ilaci kullanirken spor yapsam cok hizli kilo veririm fakat bir zararinin dokunmasindan korkuyorum.Doktor birsey olmaz dedi.Yemek konusunda ise gunluk kalori ihtiyacim 2900 kaloriymis ben tas catlasin 1000 kalori anca aliyorum .

2. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    ölürsün kardeşim 1000 ne bu ilaç hormonel birşey değilse hemen bırak bence

3. redk

redk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ilaci kullanmasam kaza yapip olucem kardesim o derece dikkat bozuklugu var ha bide hiperaktifim bu ilac sayesinde duzeliyor yani derslerimde basarili olabiliyorum doktor bir zarari olmaz dedi ama icime sinmedi

4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Post'u okuyupta kilosu olan bir çok kişi ilacın adını öğrenmek isteyecek. Sorununuza gelince; günlük 2000 kcal. altına düşmeyin sağlık adına.

5. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    İlacın adı muhtemelen Ritalin, ama söylediği gibi kimse gidipde kafasına göre alamaz kırmızı reçete ile satılıyor. İştahsızlık sık görülen bir yan etki, bir iştah şurubu yazmasını isteyebilirsin doktorundan.

6. redk

redk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    O yuzden adini vermek istemedim cunku Doktor bana bu ilaci yazmadan once 1 sene tahlillere gittim herseyime bakildida verildi Bende yemek istiyorum ama o kadar tok tutuyorki oglen 1 ekmek arasi yesem baska birsey yiyemiyorum o gun isin garibi ilac beni o kadar zinde tutuyorki sabahlari 7-8 de anca uyanan ben saat 5 dedigimde ayaktayim gece 12 de yatmama ragmen

---------- Post added at 10:33 ---------- Previous post was at 10:31 ----------

Kardesim ritalin degil ritalinden sonra kullanilan daha ust duzey bir ilac concerta kirmizi recetesiz kimse alamaz.

Sayfayı Paylaş