Kullanıcı İsimlerinizin Anlamları?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve wrestler tarafından 20 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Forumda gerçekten ilginç kullanıcı isimleri var.Bazıları belki öylesine seçildi,bazılarıysa belki de bir olaya,bir duruma,bir düşünceye bağlı olarak konuldu...
    -Şu an aklıma gelen ve merak ettiklerim;
    -centaur
    -despo
    -karabash
    -karasan
    -lada samara
    -mancınık
    -ofis
    -odnamok
    -saydam
    -veyron (isimler alfabetik sıraya göre yazılmıştır :) yazarken belki bir-iki harf yanlışlık yapmış olabilirim,onlar için şimdiden özür dilerim...)
    -Bu arada benim ki ingilizce-türkçe sözlükte kolayca bulunabilecek cinsten ama yine de sizi uğraştırmayayım;''wrestler'';güreşçi.. e güreş yaptım o sebeple.. :)

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    (Editleyemedim,özür dilerim...)
    -Zamanında görüpte;''bu ne demek acaba?'' dediğim çok isim oldu.Ancak konuyu açtığım şu dakikalarda aklıma gelenler sadece bunlar.Herkes kendi kullanıcı isminin anlamını ve konulma sebebini yazsın.bence ortaya ilginç şeyler çıkabilir ;)

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Benim kullanıcı adımın anlamı yarı at, yarı insan, bağzı kültürlerde yay, bağzı kültürlerde oğlak burcunun simgesi mitolojik varlık "hayvan gibi" "insanlıktan çıkmış" nitelendirmelerini hatırlatıyor aynı zamanda çok sevdiğim bir semboldür atlara ve okçuluk sporuna olan ilgimlede alakalı.

Kullanıcı adınızın anlamı diye sabit başlığımız vardı forum yeni sistemine geçince aşağılara inmiş ve gözümüzden kaçmış onu tekrar yukarıya taşıyayım. Bu başlıkta arama yapmadan açılmış bir başlık ama en azından hatırlatıldığı için hayırlı oldu sağol wrestler.

Buraya yazılan yorumları o başlığa taşıyıp bunu kilitleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Eylül 2007
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş