Kulaklıkla müzik dinlerken spor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve odiii tarafından 12 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. odiii

odiii Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Onur
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar bugün bir şey fark ettim ki ben kulaklıkla müzik dinlerken ağırlık çalışamıyorum.Yani çalışıyorum da daha verimsiz oluyor sanki. Aklımı beynimi tam olarak kasa odaklayamıyorum nedense. Birde arada bir dumble'ların uçları kulakları
    kulaklığın kablosuna takılmıyor mu tam da setin ortasında parçalayasım geliyor kendimi.
    Müzik çok önemli benim için. Çok zorlanmış dahi olsam sevdiğim bir şarkı çalıyorsa gaza gelir seti bitiririm ama kulaklıkla dinlerken olmuyor nedense.
    Ya bugün günümde değilim suçu da kulaklığa yıkmak istedim ya da bende bir anormallik var.hyper_

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bende kulaklıkla spor yapamayanlardanım müzik önemli ama kulaklık rahatsız ediyor beni birde dediğin gibi dumbellların uçları kulaklığımada takılıyordu benimde

3. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    müzik benim de vazgeçilmezlerim arasında ama genellikle antrenman sırasında müzik dinlemiyorum, sevdiğim bir şarkı olursa kendimi müziğe kaptırıyorum hatta kaç tekrar yaptığımı bile unuttuğum olmuştur :)

ve kulaklıkla dinlemek gerçekten berbat birşey kendi adıma. antrenman sırasında hem dumbellar kabloya takılıyo hem de kulağımdan çıkabiliyor kulaklık (kulak içi kullansan bile )

sanırım sizde bir sorun yok ya da gerçekten ikimizde bir sorun var :)

4. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Valla ben t-shirtin içinden geçiriyom kabloyu takılmayacak şekilde sanki + bir güç geliyor müzikle.

5. odiii

odiii Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Onur
    Yer:
    Bursa

Vallahi aklıma gelmişti ! hyper_

ineedpower bunu beğendi.
  6. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    normalde koşu bandında koşamayan biriyimdir 10 dakika olunca hemen sıkılırım. Kulaklıkla 20 dakikayı çok rahat koşuyorum bişey anlamıyorum bile

ineedpower bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş