Kuş göğüss kafesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gnnc144 tarafından 13 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    İyi aksamlar ,iyi forumlar .
    Bir iki arkadaşımın da kuş göğüs kafesi çeşidi göğüs kafesim oldgunu söylemesi üstüne forumdaki bilen arkadaşlara danışayım dedim.
    Orta okulda zayıf oldugumdan belli degildi belki tam ama lisede daha cok belli oluyordu.Lise 1 de body yapmıyordum ama Orta okulun başlarından beri düzenli şınav çeken biriyimdir hep ordan oldugunu düşünmüşümdür.tişört giydiğim zaman kaslı muamelesi , dar kıyafet giyersem jay cutler muamelesi görüyorm :p Ve body de göğüs gününde 30ar kilo basan biriyim, acaba azaltmalımıyım ,alt göğüse agırlk verip üst göğüsümü artırayım (üst göğüs daha belirgin diye),kötü bir şekil olurmu acaba devam etsem resimleri koyuyorum şimdiden çok sagolun iyi forumlar ,deneyimli arkadaşlardan cevap bekliyorum.bench_O

Ekli Dosyalar:

• body.jpg
      body.jpg
      Dosya Boyutu:
      38,5 KB
      Görüntüleme:
      39
    • body2.jpg
      body2.jpg
      Dosya Boyutu:
      31,2 KB
      Görüntüleme:
      38
    Son düzenleme: 13 Mart 2013
  2. ph0enix

ph0enix Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    1.cide sorun gozukmuyor ama 2. sınde bakıldıgında farklı birşey var :) Dambıl Fly Hareketini Öneririm , gögüs günlerinde 30 ar demişin o nasıl ? benc presde felansa cok az

3. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    dumbell fly yapmıyordum iyi oldu önerin ama 30 ar kilonun az oldugunu sanmıyorm :) 60kilo + bar bence benim vucudumda biri için fazla bile

4. kokore23

kokore23 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence benc press yüksek agırlıkta yapman gerekiyor gögüsleri ayırıyor diye biliyorum

5. ph0enix

ph0enix Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    he tek bir yermi 30 ben toplam agırlık 30 sandım 60 sa baya iyi kardeşim dambıl flyı programına koy kardeş sen

şöyle bir göğüs progrmaı verebilirim

Bench Press

Dambıl Fly

Dambıl Pullover

Diğer Hareketi Sana Bırakıyorum Bu 3 ü Programında Olsun

Sayfayı Paylaş